Bilgisayarımı kontrol edemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

69Yusuf69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar dun aksam bilgisayarimin tum usb portlari ve hoparlor mikrofon takma yeri bozuldu ne takarsam takim usb aygit taninamadi diye uyari veriyor. Lakin portlardan guc geliyor telefonumu falan jarz edebiliyorum.

Internetten baktim çözümüne lakin cozumu yapamiyorum cunku mause ve klavyeyi kullanamiyorum. Sadece pc aciyorum actigim gibi kaliyor kontrol edemiyorum.

Uzaktan telefondan ayni ag uzerinde baska bi pc den falan nasil kontrol edebilirim arkadaslar. Lütfen yardim edin

Mayfx105eld

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımsal ya da donanımsal olabilir. Yazılımsal olmadığını kanıtlamak için format tercih edilebilir.TeamViewer ile telefonundan bilgisayarını kontrol edebilirsin.Hem telefonuna hemde bilgisayarına indirmen lazım uygulamayı gerisini halledersin diye düşünüyorum.

69Yusuf69

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes bende biliyorum oyle kontrol edebiliyoruzda. Bak yazdigimi iyi okumamissin. Pc ye mause veya klavye baglanmiyor. Yani pc ye team viewer indirme sansim yok. Olsa konu acarmiyim

kuantum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
pc nizde ps2 giriş var mı? Yuvarlak mouse ve klavye girişi.
Geçici olarak ps2 girişli mouse alabilir yada ps2/usb dönüştütücüsü alıp klavyenizi kullanabilirsiniz.

Hiren boot cd niz var ise hiren ile açınız.
Hiren açılışında usb portlar sorunsuz çalışması lazım.
hiren arayüzünden chkdsk yapıp sistemi düzeltmeye çalışabilirsiniz
chkdsk /f komutu ile.