Bilgisayarımdaki düşük performans sorunu.

Bu konuyu okuyanlar

arminus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar okullar açıldığından beri (9 eylül) bilgisayarı açmadım Nisan gibi falan kullanmaya başladım sonrasında da bir hata aldım "c00034 hatası" onun için video izledim ve bilgisayarı yenileyin dedi yeniledim oyunlarım falan silinmişti sonrasında oyunları yükledim sonra yine hazirana kadar açmadım sınavdan dolayı. 2 gündür oynuyorum ve oyunlarda FPS çok düşük CSGO'da eskiden 100-170 alıyordum şimdi 40-60. GTA SA Multiplayer oynuyorum 40-80 FPS arası eskiden 80-100'dü. Lol oynuyorum 40-70 FPS. 90 fps de oluyor ama hiç bir adamla savaşmazken. team fightlarda 40'a düşüyor. (lol'e bu sene başladım o yüzden eski performansını bilmiyorum). Hani neden oldu bilmiyorum oyun oynarken işlemci aşırı ısınıyor program kullanarak bakmadım ama bi yer var laptopta çok sıcak elim yanıyor koyduğum yer ateş gibi Lol oynarken %100 işlemci yiyor üstüne birde blitz var oto rün falan seçen bir program onla birlikte işlemciden uçak gibi ses geliyor neden oluyor böyle?

Sistem özellikleri: İntel i5 4210U CPU 2 Çekirdek / 4 Mantıksal İşlemci
Ekran kartı (çift ekran kartı var hangisini kullanıyor bilmiyorum): Nvidia Geforce 840M / İntel HD Graphics
RAM: 8 GB

Eksik bir parça varsa sorun onu da yazarım lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme: