Yardım Bilgisayarımda Geçmeyen bir fps drop sıkıntısı var

Bu konuyu okuyanlar

2pacwest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba yaklaşık 05.04.2022 tarihinden beri bilgisayarımda geçmeyen bir fps drop sıkıntısı var Amd Ryzen 5 3600 kullanıyorum neredeyse bütün oyunlarda bu sıkıntı var asus optimal ayarını kullanıyorum bilgisayarıma format attım ama genede düzelmedi lütfen yardımcı olun

Mr. Doge

Doçent
Reaksiyon puanı
367
Merhaba yaklaşık 05.04.2022 tarihinden beri bilgisayarımda geçmeyen bir fps drop sıkıntısı var Amd Ryzen 5 3600 kullanıyorum neredeyse bütün oyunlarda bu sıkıntı var asus optimal ayarını kullanıyorum bilgisayarıma format attım ama genede düzelmedi lütfen yardımcı olun
Ekran kartının modeli ne?

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Ekran kartı modelini söylerseniz yardımcı olabiliriz

QueinS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Ne oynuyorsun?
Diğer özelliklerin ne?
Hangi işletim sistemi?
Bu iş için bütçeniz var mı sıkıntılı bir parça varsa değiştirilmesi veya yaptırılması gerekir.

2pacwest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ne oynuyorsun?
Diğer özelliklerin ne?
Hangi işletim sistemi?
Bu iş için bütçeniz var mı sıkıntılı bir parça varsa değiştirilmesi veya yaptırılması gerekir.
Forza 5 Ets 2 Valorant Cs Go oynuyorum

Windows 10 Pro

Radeon RX 580 Series Kullanıyorum

Bu iş için bütçem var daha önce bu problem nedeniyle parçalar garantiye gitti ve sorun bulunamadı o yüzden foruma yazdım

Son mesajlar