Bilgisayarım Özelliklerine Göre Aşırı Yavaş

emrcnozby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Merhaba , Foruma Yeni Kaydoldum . Benim Bilgisayarımın Özellikleri Aşağıda Görüldüğü Gibi ama Çok Çok Çok Aşırı Şekilde Yavaş , Mesela Masaüstünde veya Bir Nesne Üzerinde Sağa Tıkladığım Zaman Yaklaşık 20-30 sn. Özelliklerin Gelmesini Bekliyorum , Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Bilgisayarımın Markası : HP Pavilion g6 / 2357-ST
İşlemci : AMD A10-4600M APU with Radeon(tm) HD Graphics
RAM : 8 GB
EKRAN KARTI : Paylaşımsız 2 , Paylaşımlı 6 GB

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sistemin gayet iyi canavar diyebiliriz. Format atmak en temizi basit, kısa ve kesin çözüme ulaştıran yoldur. Windows 7 ve ya 8.1 ulitmate/pro temiz iso dosyası. Driver Magician ve ya DriverPack Solution 14.11 ile driver güncellemesi gerekli programlar yüklediğin zaman tertemiz bir windows kurabilirsin bu şekilde. Harddiskinde problem olması muhtemel başka bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum yani ihtimaller düşük başka bir problem olmasının.

emrcnozby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harddiskim 1 TB ve sadece 200 GB Kadarı Dolu İşletim Sistemi Windows 8.1 . Ben İşletim Sisteminin İşlemciyi Uğraştırmasından Dolayı Bilgisayara Yeterli Verimlilik Veremediğini Düşünüyodum :/ Format Yerine recovery i Kullanıyorum Sorun Düzelirmi Sizce?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Harddiskim 1 TB ve sadece 200 GB Kadarı Dolu İşletim Sistemi Windows 8.1 . Ben İşletim Sisteminin İşlemciyi Uğraştırmasından Dolayı Bilgisayara Yeterli Verimlilik Veremediğini Düşünüyodum :/ Format Yerine recovery i Kullanıyorum Sorun Düzelirmi Sizce?

8.1 satiblir işlemciyi 7 den daha fazla yorar diye birşey yok. Recovery hep geri sarar bişey ifade etmez temiz format en garantisi

Duhan.Soysal

Profesör
Reaksiyon puanı
184
Format çözer ama recovery in işe yaramaz bu sefer pc ne bişe olduğu zaman kurtarma yapamassın ;)