Bilgisayarım Need For Speed Payback'de kaç fps alır

Bu konuyu okuyanlar

Jerome Valeska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
12gb ram ddr4 2400mhz - radeon 520 - i5 8250U - 64 bit Win10 - directx 12 - 1tb hdd bu sistemle kaç fps alırım performans arttırmak için ne yapmalıyım ?

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
benchmarklara göre nfs payback da düşük ayarlarda 30-40 35avrage gösteriyo

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Bunu net bir şekilde söyleyebilmek için aynı sisteme sahip olmak gerekir. Tavsiyem minimum sistem gereksinimleri ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini incelemeniz olur.

Jerome Valeska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle hepinize teşekkürler konuyu daha önceden inceledim 35 fps gösteriyor youtube da fps arttırma videoları doğru mu yapmalımıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu net bir şekilde söyleyebilmek için aynı sisteme sahip olmak gerekir. Tavsiyem minimum sistem gereksinimleri ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini incelemeniz olur.
Anladım ve inceledim efendim tavsiye edilenleri karşılıyor pc peki program kullanmdan nasıl fps arttırırm

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hepinize teşekkürler konuyu daha önceden inceledim 35 fps gösteriyor youtube da fps arttırma videoları doğru mu yapmalımıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım ve inceledim efendim tavsiye edilenleri karşılıyor pc peki program kullanmdan nasıl fps arttırırm
unlostun en yeni fps arttırma videosunu izle o sana yardımcı olur. hatta buraya link bırakıyom

hako66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bu videoyu izledim fakat overclock yapamadım dizüstü bilgisayara overclock yapılır mı ?
bence yapma. bu ekran kartı kaldıramayabilir, bir de overclock laptoplara zarar verir. eğer laptopunda yeni nesil 1060 1070 yada 1650 1660 veya üstü bi kartın olsaydı yapmanı önerirdim, eğer yaparsan ısıdan dolayı fps daha da düşebilir, en iyisi throttlestop diye bi program var onu kullan youtube da nasıl kullanacağnı anlatıyorlar oradan cpu da sabitlersin fps pek artmaz ama drop yeme ihtimalin çok azalır

Son mesajlar