Bilgisayarım kulaklığımı algılamıyor

cbttbc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler.

Benim problemim şu; mesela bilgisayarımdan müzik dinlerken kulaklığı takınca sesi kulaklıktan vermeye devam etmesi gerekiyor ama kulaklığı algılamıyor ve kulaklıktan ses gelmiyor. Daha sonra ben de jak'ı hiç çıkartmadan yeniden başlat diyorum ve ancak o şekilde ses kulaklığa geliyor. Olur da çıkartırsam tekrar takınca yine ses yok, yeniden başlatmam gerekli.

Ne yapmam gerekiyor bilgisayarı ilk aldığımda böyle değildi. Windows 10 Dell G5 5590 Laptop kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

1Enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
59
knk bilgisayarını tarat ve driverlerin güncel olduğundan emin ol

1Enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
59
otomatik driver güncellemesi önermiyorum ya eski sürüm indiriyor yada en alakasız farklı markaları benim ekran kartımı normalde yandı falan dediler driver otomatik güncelle deyince mavi ekran yiyordum lenovonun kendi sitesinden indiricen hiçbir sorun çıkmadı :)

cbttbc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otomatik driver güncellemesi önermiyorum ya eski sürüm indiriyor yada en alakasız farklı markaları benim ekran kartımı normalde yandı falan dediler driver otomatik güncelle deyince mavi ekran yiyordum lenovonun kendi sitesinden indiricen hiçbir sorun çıkmadı :)

tamam o halde nereden taratacağım

1Enjoy

Asistan
Reaksiyon puanı
59
virüs programı indirip taratabilirsin önerim MB veya KasperSKY Sonra driverlerini güncelle