Bilgisayarım iyi ama kasıyor.

Bu konuyu okuyanlar

bozhegospodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nvidia 1050 ekran kartı ve 8 GB RAM li MSİ notebookum var 2 ay önce GTA 5, CS tarzı oyunlarda aşırı kasma başladı GTA 5 de 70-80 fps alırken 1-11 fps almaya başladım bugün formata götürdüm format atıldı iç kontrol yapıldı bilgisayarın içi dahi temizlendi hiçbir sorun çıkmadı fakat hala aynı kasma GTA'da özellikle aşırı kasma yürüyemiyorum bile ekran kartını güncelledim kaçkere yüksek performans olarak ayarladım şarja takılı oynuyorum diskim bomboş, aygıt yöneticisinden ekran kartını devre dışı bırakıp tekrar aktif ettim virüs de yok gerçekten yapacak birşeyim kalmadı bilgisayardan anlayanlar lütfen yardımcı olabilir mi Ramazan günü büyük dua edicem lütfen :D (şuan dxiaddan baktım ekran kartım 128 mg gözüküyor sanırımNvidia ekran kartını algılamıyor ya da kullanmıyor çözümünü bilen var mı?)

Son düzenleme:

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Dizüstü bilgisayarını temizleyin, driver'leri güncelleyin ve termal macunları değiştirin.
1. Bu video'daki denilen tüm maddeleri yapın
2. Oyunu indirdikten sonra 1 kere açın ve kapatın
3. Size attığım konu'daki yöntemleri yapabilirsiniz (çözünürlük ve çalıştırma seçenekleri hariç)
4. Calıştırma seçeneklerine bunu yapıştırın:
-nojoy -nod3d9ex1 -tickrate 128 -novid -console -nosplash
5. Win + R tuşü ile %temp%, temp, prefetch temizleyin
6. Oyunu başlatın ve hazır

bozhegospodi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsini yapmama rağmen hala aynı GTA 5 1-10 fps arası teşekkürler yanıtınız için.

Son mesajlar