Bilgisayarım güncelleme yapmıyor ve disk c kendi kendine doluyor

Bu konuyu okuyanlar

crixuskaptan07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi günler,
Bilgisayarımı 1 hafta önce yavaş olduğu için sıfırladım sıfırladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda falan ''Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın'' gibi bişey yazıyordu 2 saat bekledikten sonra falan açıldı bilgisayar bu sürekli olduktan sonra biraz araştırdım ve tahminimce windows update yapmadığı için oluyor böyle, bunu nasıl halledebilirim ? Bir diğer sorunum ise bilgisayarımda sadece kullandığım tarayıcı yüklü olmasına rağman 250 gblik disk c alanı sürekli azalıyor ilk başlarda 190 gb falan boş yer vardı şuan bu konuyu açarken baktığımda 120ye kadar inmiş

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kullandığın Windows orjinal mi?

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bu durum bende de oluyor sıfırladım yine aynı sorun var. kullandığım sistem (windows 10) orijinal.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
windows 10 fıtratında var virüssüz günü olmaz... diski komple silip mi sıfırladın? + arama ayarları ne durumda?

crixuskaptan07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 10 fıtratında var virüssüz günü olmaz... diski komple silip mi sıfırladın? + arama ayarları ne durumda?
sıfırlama özelliğinden sıfırladım tüm diskleri
--- Gönderi Güncellendi ---
Şuanda 80 gb boş yer kaldı zamanım yavaş yavaş doluyor :D

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
windows resmen arama ayarlarıyla diski dolduruyor...

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Herkese iyi günler,
Bilgisayarımı 1 hafta önce yavaş olduğu için sıfırladım sıfırladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda falan ''Windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayın'' gibi bişey yazıyordu 2 saat bekledikten sonra falan açıldı bilgisayar bu sürekli olduktan sonra biraz araştırdım ve tahminimce windows update yapmadığı için oluyor böyle, bunu nasıl halledebilirim ? Bir diğer sorunum ise bilgisayarımda sadece kullandığım tarayıcı yüklü olmasına rağman 250 gblik disk c alanı sürekli azalıyor ilk başlarda 190 gb falan boş yer vardı şuan bu konuyu açarken baktığımda 120ye kadar inmiş

Merhaba;
Temiz Win 10 kurulum yapmayı denediniz mi? Şöyle bir rehber konusu var.

https://forum.shiftdelete.net/threads/rehber-windows-10-temiz-kurulum-nasil-yapilir.531548/

ömer raif tekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kardeş bilgisayarıma gir c diskine gir aşağıda "windows old" dosyası olucak boyutu eski windowsunda ne varsa o kadardır eğer windows old varsa o dosyayı sil sorun hallolur