Bilgisayarı nasıl güçlendiririm

osan1299

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benim bilgisayarım çok ezik 512 mb ram falan markası sony 300 tl m var bunu güçlendirebilirmiyim acaba:confused1: lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
tam detaylı bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırız :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
en iyi yapabileceğin uygun bir ram alarak en az 2 gb yükseltmen

Forward

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece ram bilgisayarın düzelmesine yeterli olmayabilir.Anakartın modeli markası işlemci modeli vs.. bilgilerle gelirsen en az maliyetle nereden nasıl bulacağına kadar yardımcı olmaya çalışırız.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Paranı harcama, daha da biriktir yenisini al.

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen paranı harcama boşuna büyük ihtimal ddr2 ram alıcaksın yeni bilgisayar aldıgın zaman hiç bi işine yaramıyıcak ikinci elde çok düşük bi fiyattan satabiliceksin biriktir paranı yenisini al

eski sistemlere yeni parça almak çok gereksiz hd hariç

crazygamercagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben kendi bilgisayrımı ekran kartından işlemcisine kadar kendim birleştirdim gayet güzel olur sana tavsiye Intel Core i7 Ram olarakda en az 2 gb ama işlemci olarak Intel veya Amd önerim.Ancak karar vermen gereken bir şey var oyun bilgisayarımı yada başka bir tür bilgisayar birleştirmek istiyorsun ve birde anakart :)

Nihilist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence de yenisi al. Kötü olan parçaları yazsaydın ona göre söylerdik. Şimdi hepsi kötüyse yeni al. Yok sadece işlemci ve ram kötüyse 350 liraya sağlam işlemci ve ram bulursun ve seni idare eder.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyun bilgisayarı bütçe 2 bintl önerırmısınz saglam 1şey