Soru bilgisayardan kıvılcım çıktı 7 aydir bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

sbssaid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Laptop un ram ini çıkarmıştım sonra takarken bi temassizlik olustu heralde takamadim içine girmedi giremyincede bilgisayarin küçük bir parçası yandi kıvılcım çıktı sonra pc yi 10-15 dk ana ekranda acik bıraktım ama herhangi bi ses ariza meydana gelmedi peki ben oyun oynasam yada boyle pc 60 derecelere felan ulaşsa bilgisayarda herhangi bir sey olurmu merak ediyorum pc windows 7 bu arada ????cevaplarını zi acil bekliyorum

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,782
Gidip kontrol ettirin.

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
eğer kendin kontrol etmesini biliyorsan leptopu açabilirsin. anakartı kontrol et, kondansitörlere falan da tedbir amaçlı bir bak derim.

sbssaid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
eğer kendin kontrol etmesini biliyorsan leptopu açabilirsin. anakartı kontrol et, kondansitörlere falan da tedbir amaçlı bir bak derim.
Ben ana ekranda 10 15 dk acik bıraktım bisi olmadi

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Ben ana ekranda 10 15 dk acik bıraktım bisi olmadi
10-15 dakika bir şey olmaması hiçbir şey olmayacağı anlamına gelmez. siz yine de bir kontrol edin, eğer anakartta arıza varsa daha fazla büyümeden müdahale etmiş olursunuz.

sbssaid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
10-15 dakika bir şey olmaması hiçbir şey olmayacağı anlamına gelmez. siz yine de bir kontrol edin, eğer anakartta arıza varsa daha fazla büyümeden müdahale etmiş olursunuz.
Bu ne gibi arızalara yol acabilir

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bu ne gibi arızalara yol acabilir
en basitinden an itibariyle sisteminizde kısa devre oluştuysa anakartı ve beraberinde diğer parçaları elinize alabilirsiniz. bu yüzden daha fazla vakit harcamadan kontrol sağlayın derim.

sbssaid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
en basitinden an itibariyle sisteminizde kısa devre oluştuysa anakartı ve beraberinde diğer parçaları elinize alabilirsiniz. bu yüzden daha fazla vakit harcamadan kontrol sağlayın derim.
yani sorun buyuyebilir diyosunuz

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
ben olsam hiçbir şey çıkmayacağını bilsem bile tedbir amaçlı baktırırdım