Bilgisayarda Twitch Canlı Yayını İzleyemiyorum!

Bu konuyu okuyanlar

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Canlı yayın izliyorum twitchten bilgisayarda açar açmaz donuyor ama telefonda açtığımda donmadan izleyebiliyorum neden kaynaklanır bu ???

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Steam veya torrent arkadan çalışıyor olabilir. Ya da başka bir şey arkadan gizli gizli yiyor olabilir. Kontrol edin.

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kontrol ettim bazı şeyleri kapattım ama halen donuyor :(

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Başka tarayıcı ile denedim yorumları kapattım otomatik yaptım ama yine aynı donuyor açar açmaz

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Şu anda malwarabytes ile temizlik yapıyorum

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Flash player güncel :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Malwarabytes 31 tane zararlı yazılım buldu temizledim ama hala aynı ama şunu farkettim mobilde twitche ilk mobil veri ile girdim sonra 1-2 dk sonra wifi geçtim donmadı ama direk wifi bağlanınca dondu
average.png

İnternetim bu durumda oyunda gecikmeler oluyo int. hızım 8mbps ama bu aralar 1-2 mbps alıyorum ??

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Flash player güncel :)
Malwarabytes 31 tane zararlı yazılım buldu temizledim ama hala aynı ama şunu farkettim mobilde twitche ilk mobil veri ile girdim sonra 1-2 dk sonra wifi geçtim donmadı ama direk wifi bağlanınca dondu
Ekli dosyayı görüntüle 22234

İnternetim bu durumda oyunda gecikmeler oluyo int. hızım 8mbps ama bu aralar 1-2 mbps alıyorum ??
Ethernet deneyin. Wifi kartı zarar görmüş olabilir.

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bilgisayarda kablo ile bağlanıyorum donuyor :)

teknogunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Son yılların en çok konuşulan ve para kazanmak için bir çok insanın yatırım yaptığı, gece gündüz demeden içerik ürettiği YouTube, popülerliğini korumaya devam ediyor. İşler böyle olunca izleyici sayısı da bununla aynı oranda artmaya devam ediyor. Son günlerde ise YouTube kadar adından bahsettirmeye başlayan ve insanların para kazanabildiği Twitch gündeme gelmeye başladı.

YouTube’da içerikler üretip kurgular ile hazırlanmış videolar karşımıza gelirken, Twitch’de canlı yayın açarak izleyicilere hitap ediyorsunuz. Bu yayınlarda oyun oynayabilir, videolar izleyebilir, takipçilerinizle (chat) sohbet edebilir veya kendi ürettiğiniz farklı içeriklere imza atabilirsiniz.

Yeni başlamak isteyenler; Unlost, Kendine Müzisyen ve Elraen gibi başı çeken yayıncıları izleyerek yayınların gidişatı ve içeriklerle alakalı fikir sahibi olabilirler.

Uzun bir süre izleyici olup veya bu platformu yeni öğrenip bende yayın açmak istiyorum diyenleriniz için aşama aşama ilerleyeceğiniz, tüm sorularınızın cevabını bulacağınız, ekipmanlardan internet hızına kadar her şeyi konuştuğumuz listemize içerik tercihi ile başlıyoruz…

https://Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir./twitch-ekipmanlari/