Yardım Bilgisayarda icon paketi kurdum şimdi eski haline çeviremiyorum

Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarım windows 7 işletim sistemine sahip fakat bir icon paketi kurdum pişman oldum geri çevirmek istiyorum olmuyor bir kaç yöntem denedim icon paketindeki kaldırmak için yapmamız gereken şeyleri yaptım olmuyor eski haline getirebilmem için önerileriniz varmı (cevap verenlerede\vermeyenlerede teşekkürler)

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,259
Şimdi öncelikle program kaldırdanda kaldırın daha sonra duvar kağıdı vb ayarladığınız yerden normal temayı seçin. Olmaz ise foto atın.

Reaksiyon puanı
2
Şimdi öncelikle program kaldırdanda kaldırın daha sonra duvar kağıdı vb ayarladığınız yerden normal temayı seçin. Olmaz ise foto atın.
oldu fakat uygulamaların resmi düzelmedi bilgisayar geri dönüşüm kutusu dosyalar vb bunlar hariç düzeldi cevabın için teşekkürler

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Hangi icon paketi bu nereden indirip kurdunuz?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Ya yamalar oluyor ya hani. Windows 10 yaması büyük ihtimal.
Okey, onu anladım zaten. Derdim bunun hangi yama olduğunu öğrenmek, belki sitesinde bir yerde kurulum ve kaldırım aşamaları yer alıyordur nasıl yapılacağına dair.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,259
Okey, onu anladım zaten. Derdim bunun hangi yama olduğunu öğrenmek, belki sitesinde bir yerde kurulum ve kaldırım aşamaları yer alıyordur nasıl yapılacağına dair.
Çoğunlukla eski ve anonim oluyor bunlar. Maalesef çoğununda backup'ı olmuyor. Bilgilerini yedeklesin format atsın temizinden.

Çözüm