Yardım Bilgisayara Guncelleme Gelmis Yapiyordum %30 Falan Oldu Sonra Yeniden Baslatiliyorda Kaldı Ekran

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Windows 8.1 e dün güncelleme gelmis yapiyordum sonra %30-35 civarında durdu bilgisayar yeniden basladi ve guncelleme tamamlabmadi ctrl alt del yapinca guncellestir ve yeniden baslat yaziyordu bastim 2-3 kere ama hepsinde guncellemeden yeniden basladi ve bugunde bilgisayari elle kapattim ve actigim zamab guncelleme yapmaya basladi bilgisayar yine %30 civarinda muhtemelen(tam emin degilim) yeniden baslatılıyor yazdı yaklasik 20-40 dakikadır bilgisayar ayni yerde yani yeniden baslatiliyor ekranında

Acaba sorun ne?

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Boyutu büyükse indirmek ve kurmak zaman alıyordur..
Ben geçenlerde başlangıçta disk taraması yap dedim, yeniden başlayınca tarama %10'da yaklaşık 2 saat kaldı, sonra devam edip kısa sürede bitirdi.. (İşime de yaramadı bu arada.. ? )

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Windows 8.1 e dün güncelleme gelmis yapiyordum sonra %30-35 civarında durdu bilgisayar yeniden basladi ve guncelleme tamamlabmadi ctrl alt del yapinca guncellestir ve yeniden baslat yaziyordu bastim 2-3 kere ama hepsinde guncellemeden yeniden basladi ve bugunde bilgisayari elle kapattim ve actigim zamab guncelleme yapmaya basladi bilgisayar yine %30 civarinda muhtemelen(tam emin degilim) yeniden baslatılıyor yazdı yaklasik 20-40 dakikadır bilgisayar ayni yerde yani yeniden baslatiliyor ekranında

Acaba sorun ne?
Güncelleme Bitmeden Bilgisayarı Kapatma Sabırla Güncellemenin Bitmesini Bekleyebilirsin.

AhmetsBrain

Asistan
Reaksiyon puanı
114
4-5 saat süren güncelleme olabiliyor ama daha uzun görmedim. Öğlene kadar bekle olmazsa bi sorunu vardır. :)
Ama güncelleniyor yazmıyor yeniden başlatılıyor yazıyor sorunda orda zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Y
evet beklemek en iyisi ben windows 10 kurulumu yaparken akşam 7 de başlattım gece 3:30 gibi bitti :)
Hala ayni durumda bataryayı veya ram i falan söküp takayım mı?

Son düzenleme: