Bilgisayara giriş yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

senior-66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar denetim masasından konulan kullanıcı şifresini kaybettim pc ye ulaşamıyorum çok acil bir durum arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Bilgisayarı güvenli modda başlat (açılışta F8) kullanıcı hesabını seçme kısmında Ctrl+Alt basılı tutarak iki kere delete tuşuna bas; kullanıcı kısmına admistrator yazıp bilgisayarı aç eğer daha önce şifre atanmadıysa açılır. Zaten kullandığın yönetici hesabıydıysa birkaç programla bilgisayarı cdden başlatıp şifre değiştirebiliyorsun. Olmazsa onlardan kullanacaksın mecburen.

senior-66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dedıgın yöntemleri hep yaptım olmadı bios pilinide söktüm o da olmadı söylediğin programlar hangisi isimleini verirmmisin ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

biraz açıklama yaparmısınız acemi sayılırım ben ?

aslanpayi

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Verdiğim sitelerde geniş geniş açıklama yapıyor zaten. Kısaca şöyle diyeyim sitedeki imaj dosyasını cd'ye yakıyorsun. Daha sonra o cd ile bilgisayarını çalıştırıyorsun. Ekrandaki yönergeleri takip ediyorsun. Adım adım anlatıyorlar zaten. İngilizce de bilmene gerek yok google translate ile çevir kolayca yaparsın biraz uğraş yaparsın. Böyle kurcalaya kurcalaya öğreneceksin.