Yardım Bilgisayar sadece tarayıcılarda donuyor?

Bu konuyu okuyanlar

hassan23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, bilgisayarım oyunlarda ve masaüstü üzerinde gerçekten iyi ve akıcı bi performansa sahip, ama ne zaman herhangi bi internet tarayıcısını açsam, buna steam oyunlarının mağaza sayfaları da dahil bir iki dakika boyunca bilgisayar donuyor tamamen. (gariptir ki sadece mağaza sayfalarında kasıyor. kütüphanede falan kasma hiç yok.) tarayıcıdaki problemi donanım ivmesi ayarını kapatarak çözdüm fakat steamde hala kasma mevcut. yeni olmaya başladı bu önceden böyle bi sorun yoktu nasıl kökünden çözebilirim hatanın ne olduğunu da bilmiyorum lütfen yardım edin. (format attım, bilgisayarım güncel, driverlarım en son driverlar, windows 10da olmaya başladı bu sorun ben de 11e geçtim hala aynı)

Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Merhaba, internet tarayıcısının performansını etkileyen birkaç faktör olabilir. Öncelikle tarayıcını güncellemeyi deneyebilirsin. Ayrıca tarayıcı eklentilerini devre dışı bırakarak da deneyebilirsin. Eğer sorun hala devam ederse, tarayıcıyı tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi düşünebilirsin. Tarayıcıyı tamamen kaldırdıktan sonra, yeniden yüklemek için tarayıcının resmi web sitesine gidebilirsin. Örneğin, Google Chrome kullanıyorsn "Google Chrome indir" şeklinde bir arama yaparak resmi indirme sayfasını bulabilirsin. Oradan tarayıcıyı tekrar yükleyebilirsin. Microsoft Edge veya Mozilla Firefox gibi farklı bir tarayıcı kullanarak Chrome'u indirebilirsin. Tarayıcıyı indirdikten sonra, Google Chrome'un resmi web sitesine giderek tekrar yükleyebilirsin. Tabii bu bir örnek, hangi tarayıcıyı kullanıyorsun bilmiyorum.

Son mesajlar