Bu konuyu okuyanlar

ibrahim0909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Nasil bir bölüm?
2. İş imkânları nasil?
3. Geleceğin mesleği diyebilir miyiz?
4. Bilgisayar programcılığına gitmeli miyim?
aytde iyi puan beklemiyorum ama tyt iyi gecti 1 sene daha sinav stresine gerek var mi yoksa 2 yilliga gidip dgs ile geçiş yapabilirmiyim bilgisayar bölümünden baaka bisey istemiyorum

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
2 yıllığa gidip DGS olayını unut bence. 1 sene daha kalıp adam gibi çalış ortalama üstü bir üniversiteye git. Bilgisayar ile alakalı bir şey istiyorsan Bilgisayar Müh. tercih et. Geleceğin mesleği ve iş imkanı fazla. Bölüm mühendislik alanının en zor bölümlerinde ilk üçe girer hatta bana göre en zoru gibi. Bunları sana bölümü okuyan birisi olarak söyleyebilirim.

ibrahim0909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 yıllığa gidip DGS olayını unut bence. 1 sene daha kalıp adam gibi çalış ortalama üstü bir üniversiteye git. Bilgisayar ile alakalı bir şey istiyorsan Bilgisayar Müh. tercih et. Geleceğin mesleği ve iş imkanı fazla. Bölüm mühendislik alanının en zor bölümlerinde ilk üçe girer hatta bana göre en zoru gibi. Bunları sana bölümü okuyan birisi olarak söyleyebilirim.
meslek lisesei mezunuyum o yüzden derslerde çok temelim yok o yüzden seneye yine sinav stresi yasamak sıkıntı olurmu değer mi 1 sene beklemeye

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
meslek lisesei mezunuyum o yüzden derslerde çok temelim yok o yüzden seneye yine sinav stresi yasamak sıkıntı olurmu değer mi 1 sene beklemeye
Tecrübe eden biri olarak söyleyeyim 1 yıl hiçbir şey üniversite gibi bir ortam için.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192

Eğer ilgin bu yöndeyse eğer hayatını bu işe adamak istiyorsan eğer hedefin netse sağlamsa sene ortası ben başka birşey istiyorum benim hedefim bu değilmiş demiyceksen mezuna kalmak çok mantıklı bir karardır...Hedefi olan yapar çünkü yolun %50 si bitmiştir

Son mesajlar