Bilgisayar oynadıktan sonra sağ gözüm

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
2 saat Lol oynadım sağ gözümde kararma gibi birşey oldu siyahlasiyo sol gözüm ilk kez oldu.Seker düşüyor gibi ama öyle değil şekerli şeyler yedim.İlk kez oluyor.8 saat falan bir oynamıştım birşey olmamışti şimdi neden böyle bilmiyorum

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
2 saat Lol oynadım sağ gözümde kararma gibi birşey oldu siyahlasiyo sol gözüm ilk kez oldu.Seker düşüyor gibi ama öyle değil şekerli şeyler yedim.İlk kez oluyor.8 saat falan bir oynamıştım birşey olmamışti şimdi neden böyle bilmiyorum
Her 45 dakikada bir 15 dakika mola vermen lazım zaten doktorlar öyle söylüyor. Herşeyin fazlası zarar dostum :)

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Her zaman oynuyorum hatta bu az bile ama şu an acayip.

Phanton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bir anda olacak diye bir kural yok.Durum ileride ciddiye binebilir dikkatli ol oyun oynamak yerine elma yiyebilirsin :) iyi forumlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Bir anda olacak diye bir kural yok.Durum ileride ciddiye binebilir dikkatli ol oyun oynamak yerine elma yiyebilirsin :) iyi forumlar
Havuç ve maydanozu da öneririm. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@Çok Bilmiş Ekran parlaklığını kısabilirsiniz. Windows'ta ekran parlaklığını düşürebileceğiniz en düşük parlaklıktan bile daha düşük bir parlaklığa getirebilmek için Dimscreen adlı programı kullanabilirsiniz. Dimscreen indirme linki-->Dimscreen İndirme Linki
Ya da ekrandaki mavi ışığı azaltabilirsiniz. Bunun için F.lux adlı programı öneririm. Bir deneyin olmazsa kaldırın.
F.lux programının indirme linki---> F.lux indirme Linki

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ata da binerim ama eşeği tercih ederim diyor ya o geldi aklıma.Elma güzel de muz daha güzel
Havuç ve maydanozu da öneririm. :)
@Çok Bilmiş Ekran parlaklığını kısabilirsiniz. Windows'ta ekran parlaklığını düşürebileceğiniz en düşük parlaklıktan bile daha düşük bir parlaklığa getirebilmek için Dimscreen adlı programı kullanabilirsiniz. Dimscreen indirme linki-->Dimscreen İndirme Linki
Ya da ekrandaki mavi ışığı azaltabilirsiniz. Bunun için F.lux adlı programı öneririm. Bir deneyin olmazsa kaldırın.
F.lux programının indirme linki---> F.lux indirme Linki
Profesörum zaten 0 parlaklıkta kullanıyorum.MagicColor bile kapalı

Sudo

Asistan
Reaksiyon puanı
96
Ekran çözünürlüğünü ve parlaklığı düşür. (S7 var hd çözünürlükte kullanıyorum.)

Battle6930

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sag gozumun kan kırmızısı oldugumu hatırlıyorum.:smirk: