Bilgisayar Kapalıyken Mouse Işığını Nasıl Yakabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
279
Selamlar 17 gün tam kapanmanın ardından şansa sadece babamın çalıştığı sektör sorun yaşadı ve babam çalışamadığı için kendi bilgisayarını benim odaya getirdi neymiş efem world of tanksda görev yapacakmış herneyse bilgisayar kapalı olduğu zaman mousemin ışıkları yanıyor ama eski bilgisayarımda mousenin ışıkları yanmıyor ben gece yatarken bunu lamba niyetine kullanıyordum ama bugün çalışmaya başladı ve bilgisayarını götürdü acaba bende bir şekilde tekrardan bilgisayar kapalı iken mousenin renklerini yakabilirmiyim birde babamın bilgisayarında klavyenin renkleri yanmıyordu buna bir çözüm bulabilirmiyim

mouse:20tl kalitesiz çöp everest mouse
klavye: polygold
benim anakartım:intelh55
babamın anakartı:gigabyte ama modelini bilmiyorum

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Telefonu şarj ettiğin adaptör ile yapabilirsin. USB kablo taktığın yere mouse tak adaptörü de prize tak ışık yanacaktır.

Reaksiyon puanı
279
Power bank a tak.
ııı 100tl verirseniz hemen yapabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefonu şarj ettiğin adaptör ile yapabilirsin. USB kablo taktığın yere mouse tak adaptörü de prize tak ışık yanacaktır.
Bilgilendirme için teşekkürler.Peki benim anlamadığım şu;Benim kendi anakartımda yanmıyorken neden babamın anakartında yanıyor? bunun bir teknolojisi bir özelliği falanmı var?