Bilgisayar Kaçta Açıldığını Öğrenmek?

Bu konuyu okuyanlar

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Merhabalar.

Şirketimize Bağlı ofislerdeki bilgisayarların saat kaçta açıldığını, kapandığını uzaktan nasıl öğrenebiliriz.
Aklıma gelen Logmein var ama bu seferde bilgisayar kontrolü söz konusu olacak. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Konu Güncel arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

vegaturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
117
Böyle bir uygulama bulamayabilirsin çok zor

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Tamam konu güncelde arka arkaya mesaj yazma istersen :D

DorukC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hazır olarak bulman zor. Ama haftasonu C# ile soyle birsey kodlayabilirim eger o zamana kadar bulamazsan.
Bir tane web hosting gerekli.
2 tane client programi yazılacak.
1. si PC lerde startup da calisacak ve acilislarini gun ve saat bazinda server a kaydedecek.
2. si de Server a baglanip hangi PC nin hangi gun kacta acildigini okuyup gosterecek.

Bu sayede PC lere erisim yapman gerekmeyecek. Hemde duzenli bir sekilde kayit tutulacak.

Vandheer Lord

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ağ bağlantılarıma sağ tıkla özelliklere gir yerel ağ bağlantısı diyo ona gir bilgisayarın ne kadar zaman açık olduğunu öğren.

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
Hazır olarak bulman zor. Ama haftasonu C# ile soyle birsey kodlayabilirim eger o zamana kadar bulamazsan.
Bir tane web hosting gerekli.
2 tane client programi yazılacak.
1. si PC lerde startup da calisacak ve acilislarini gun ve saat bazinda server a kaydedecek.
2. si de Server a baglanip hangi PC nin hangi gun kacta acildigini okuyup gosterecek.

Bu sayede PC lere erisim yapman gerekmeyecek. Hemde duzenli bir sekilde kayit tutulacak.

İnan Aklımdan geçeni yazdın. ama kimden yardım isteyeceğimi bilemedim aciliyeti yok ne zaman müsait olursan sevinirim.Teşekkürler.

Ağ bağlantılarıma sağ tıkla özelliklere gir yerel ağ bağlantısı diyo ona gir bilgisayarın ne kadar zaman açık olduğunu öğren.

Uzaktan o dediğini nasıl yapacağım Ufaklık.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Kpss çalışmaktan vaktim kalırsa C# ile yapabilirim dediğini. Benim için de farklı bir uğraş olmuş olur.

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Modemin arayüzünden aynı ağdaki pc'lerin ne kadar süredir bağlı oldukları görünmüyor mu? Ama sanırım daha detaylı ve kesin sonuç veren bir şey istiyorsunuz.

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Aslında belki işine yaramayacak ama ben yinede paylaşmak istedim.Şimdi dostum parental control diye bir program var.Bu programı kurduktan sonra anakullanıcı bir şifre belirliyor.Bu program ile kullanıcının bilgisayar kullanım sürelerini internet kullanım sürelerini kullanabileceği programları vs. belirleyebiliyorsun.Ayrıca bazı kayıtları da e-mail adresine göndermesini sağlayabiliyorsun.Aslında tabi kullanım tarzı ailelerin çocuklarını koruması amaçlı ama belki şirkettede kullanılabilir.İstersen bir programa gözat işine yarayan bir tarafını görürsen kullanırsın.Yardımcı olamadığım için üzgünüm..Bağlantı adresi : http://download.cnet.com/Crawler-Parental-Control/3000-27064_4-10549693.html

MtHan

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hiç o kadar kasmaya gerek yok aslında. Küçük bir program yazılır. Amacı belirtilen mail adresine sistemden aldığı tarihi ve saati postalar. Bunuda açılışta başlatırsanız tam saatini alırsınız.

sere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bfl0r9.jpg

Everest programını kullan. Google'a yaz bulursun..

maxtreme

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Win+R (çalıştır) -> cmd (enter)
Konsol ekranına systeminfo yazıp,
çıkan bilgilerde sistemin ne zaman boot olduğunu görebilirsin.

Sistem restartlarını felan da hesaba katmak istiyorsan kayıt tutan program kullanmalısın.

sere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:thumbup1:

Sistem restartlarını felan da hesaba katmak istiyorsan kayıt tutan program kullanmalısın.

Ahmed Han

Asistan
Reaksiyon puanı
3

Yaw, adam uzaktan nası yaparım diyo, bi okuyun en azından...