Öneri Bilgisayar basi koltuk tavsiysesi

Bu konuyu okuyanlar

Pixilt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhabalar yasamim geregi uzun sure pc basinda kaliyorum normalde bu konulara fazla takmaz yemek masasi sandalyemde takilirdim ama son zamanlarda ciddi problemler yasamaya basladim bundan dolayi gaming chair almaya karar verdim normalde bir koltuga 2-3 gibi paralar vermek cok sacma gelirdi ama simdi anladim aradigim seyler

ter yapmamasi cok hizli terlerim gundelik yasamtinda da

uzun sure gitmesi ve mumkunse renklerinin sade olmasi artist artist olmasin rica ediyorum

elimde hemen kalmamaisi rahat rahat arkama yaslanim gerilim fln tsk simdiden

hakanyargici

Alpine F1 Racing Team
Reaksiyon puanı
958
Merhaba, 1-2 gün öncesinde Hawk marka koltuğum ile ilgili forumdan arkadaşımıza yazdığım yazıyı burada tekrar aynısın yazıyorum. Marka ve modeli hakkında kullanıcı yorumu olarak bilgi sahibi olabilirsin.

Alma Sebeplerim:
  1. Alma sebebim 2 kedi sahibi olduğum için deri koltukta bırakacakları tırnak hasarını kumaş koltuğun daha az gizlemesi.
  2. Markanın modellerinin kumaş olmasından dolayı kumaş üretime yönelik çalışmalarının daha kaliteli olm.ası
  3. Markanın pazar payanın ve ulaştığı kişilerin sayısının her geçen gün hızla artması.
  4. Mekanizma yada iskeletinde bozulan herhangi bir parçanın ucuz fiyatları ile yedek parça olarak satılması.

Bilgi:
Ben koltuğu Bayrampaşa, İstanbul da bulunan imalathanelerinden aldım. Orada ufak bir showroom yapılmıştı ve modellerinin hepsi orada sergileniliyordu. Kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız oradan gidip deneyipte alabilirsiniz.

Benim için kafamdaki asıl sorumda koltuğa vahşi bir şekilde oturduğum için hep koltuklarımın ayak ve mekanizmalarını kırmışımdır. Hawk yetkilisi kullanılan parçaların kalitesinin yüksek olması kaynaklı sorun yaşanılma gibi bir durumun neredeyse yaşanmadığını söyleyerek siparişimi geçtim.

(+1.80 Boy, +115KG)Kullanıcı Yorumum:
Koltuk kesinlikle çok rahat ve çok şık. Bel desteği rakibi XDrive'a nazaran daha güzel konumlanıyor. Sırt mekanizmasının yaslama ayarının açılarıda çok başarılı.

Eksi Yorum olarak mekanizmasından arkaya yaslanınca ses geliyor. Aldığımın ilk haftası olmuştu bu ses o dönem bir tık tedirgin etsede hala bir sorun yok ve olacağını düşünmüyorum. Sesin olduğu mekanizmayı bulamadım fakat koltuğun tam altında dikey bir şekilde konumlandırılan bir mekanizma mevcut. Oradan biraz ayar yapınca ses gitti fakat ara ara geliyor.