Bilgisayar alıcam çok kararsızım

Adverterr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bu iki laptop arasında kaldım 12-13k arası aynı özellikte başka bilgisayar da olabilir.
Gönlüm casperden yana fiyat ve özellikleriyle çok cazip fakat casper hakkındaki kötü yorumlardan dolayı ona da biraz önyargılım.
Tavsiyelerinizi bekliyorum .Daha önce excalibur g900 serisini kullanan varsa değerli yorumlarını paylaşmasını bekliyorum.İyi forumlar.

Adverterr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu ürünü öneririm:

HB daha güvenilir, buradan almanız daha mantıklı olur.
gittigidiyorda havuz sistemi var ve 7 seneden beri sıkıntı yaşamadım tabi hb de iyi onuda çok kullandım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce casper kullandınız mı yada çevrenizde kullanan varmı ?12k para az değil param heba olsun istemiyorum .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürünü öneririm:

HB daha güvenilir, buradan almanız daha mantıklı olur.
Hp laptoplarda da menteşe sorunu var diyorlar acaba bu konu hakkında bilginiz varmı?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,137
Ben HP'nin 2060 kartlı versiyonunu kullanıyorum. Tüm HP bilgisayarlarında menteşe sorunu olma olasılığı var mı sizce? Elbette birkaç ürün veya modelde çıkabilir bu sorun ancak kronik bir problem yok. Ek olarak, Casper fanları turbo moda almadığı zaman sıcaklıklar 90 dereceyi buluyor. Turbo moda alınca da 76 desibel ses çıkarıyor bilgisayar ki bu çok yüksek bir rakam. Normalde bir bilgisayar turbo moda girince maksimum 60 desibel ses çıkarması gerekir. Ben ürünü de inceledim zaten bakabilirsiniz. Bu fiyat bandında alınabilecek iki model var şuan. Birisi HP Omen diğeri Lenovo Legion 5.

Adverterr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben HP'nin 2060 kartlı versiyonunu kullanıyorum. Tüm HP bilgisayarlarında menteşe sorunu olma olasılığı var mı sizce? Elbette birkaç ürün veya modelde çıkabilir bu sorun ancak kronik bir problem yok. Ek olarak, Casper fanları turbo moda almadığı zaman sıcaklıklar 90 dereceyi buluyor. Turbo moda alınca da 76 desibel ses çıkarıyor bilgisayar ki bu çok yüksek bir rakam. Normalde bir bilgisayar turbo moda girince maksimum 60 desibel ses çıkarması gerekir. Ben ürünü de inceledim zaten bakabilirsiniz. Bu fiyat bandında alınabilecek iki model var şuan. Birisi HP Omen diğeri Lenovo Legion 5.

O zaman öneriniz ve tecrübeniz doğrultusunda hp omen ilk tercihim olacak fakat benim linkini bıraktığım bilgisayar rtx2070 maxq ekran kartına sahip maxqlar performans olarak biraz zayıf fakat rtx 2060a yakın bir performans sunar mı?
@Görkem Say

Son düzenleme: