Anket Bilginize İhtiyacım Var En İyisi Su Arıtma Hangisi Sizce?

Sizce En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi ?

• Rain Water

Kullanılan: 0 0.0%
  • A.o.smith

• Hidrotek Water

• İhlas

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Uzun zamandır evime su arıtma cihazı almayı düşünüyordum. Fiyatları oldukça pahalı olduğu için sıkı bir araştırma yaptım. Araştırma sonucunda birçok özellik ile karşılaştım .Bu konuda pek bir fikrim olmadığı için sizlerin tavsiyelerini almak istedim. Hangi markayı tercih etmeliyim kaç filtreli cihaz almalıyım vs. Bu konuda bilgi sahibi olanlar dönüş yapabilir mi?

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
dostum
Bence ihlas al çünkü yerli
Dostum değerli yorumun için çok teşekkür ederim ama bence bu listedeki en çok şikayeti olan ve en zayıf halkalardan biri ihlas. Listeye ekleyecek fazla marka yok zaten internette gördüğüm en popüler markalar bunlar. Kuzenimin evinde ihlas su arıtma cihazı var ve gerçekten suyun tadı başlarda normalken bir kaç gün sonra tadında bozulma meydana geldi. İlk başta filtreleri değiştirmediğini düşündüm ama filtre değişim zamanına daha aylar vardır. Yani bu kadar kısa sürede suyun tadı bozulabiliyorsa bence bu işte bir anormallik vardır. Yani kuzenimin evine giderken oradaki suyu içemediğim için dışardan su alıyorum. Tekrardan yorumun için çok teşekkür ederim.

Rüştü Aşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arıtma cihazların alayı tırişka bence alma
Dostum eyvallah doğru diyorsun ama 4 kişilik bir ailede tek çalışan sen olsan iki günde bir yazın damacana tükettiğini varsaysak ayda 10ü-15 damacana arası su tüketirsin. E damacanada olmuş 25 tl ayda 250-300 tl damacanaya para vericez. 3 ayda 1000tl yapar internette 1 tl ye arıtma var doğal olarakta çocuklara da muhtemelen sen bekarsın böyle dertlerin yok şuanki ekonomide arıtma almak farz oldu.

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Dostum eyvallah doğru diyorsun ama 4 kişilik bir ailede tek çalışan sen olsan iki günde bir yazın damacana tükettiğini varsaysak ayda 10ü-15 damacana arası su tüketirsin. E damacanada olmuş 25 tl ayda 250-300 tl damacanaya para vericez. 3 ayda 1000tl yapar internette 1 tl ye arıtma var doğal olarakta çocuklara da muhtemelen sen bekarsın böyle dertlerin yok şuanki ekonomide arıtma almak farz oldu.
sende haklısın