Bilgesayarim gta 5 kaldırımı

Bu konuyu okuyanlar

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Arkadaşlar sistem özelliklerim
Ekran kartı =GT 720m
İşlemci= i5 3230m
Ram=6gb
Sizce Gta 5 i düşük ayarlarda kasmadan oynatirmi

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Arkadaşlar sistem özelliklerim
Ekran kartı =GT 720m
İşlemci= i5 3230m
Ram=6gb
Sizce Gta 5 i düşük ayarlarda kasmadan oynatirmi
4 gb ram gt 335m i7 740q ile en düşük ayarlarda 60 fps oynuyorum . Ramden kaynaklı bir ihtimal drop yaşayabilirsin bende çok oluyodu rami 8 yapınca düzeldi. Ama sıkıntı çıkacağını sanmıyorum

Tw Ebrar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44

ChaosBoost

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Ultra ayarlarda oynayamazsın ama düşük ve normal ayarlarda oynarsın

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
o özellikler ile nasıl 60fps alıdığınıza biraz şaşırmış anlaşılan bnde şaşırmadım değil
Hiçbir fikrim yok. Ama gta5 harika optimizasyona sahip bir oyun. Laptopuma bende şaşırdım ama en iyi oynayabildiğim oyun gta 5 directx 10.1 olduğu için neredeyse hiç bir oyunu oynayamıyorum hikaye tabanlı oyunları seven birisiyim ve bu lanet yüzünden çoğu oyundan mahrum kalıyorum. En son call of duty modern warfare(1-2-3) serisini bitirdim. Ghosts ve Advanced warfare i oynamayı çok isterim. Bir gün güzel bir bilgisayar alırsam ilk alacağım oyunlar onlar olucak

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
Hiçbir fikrim yok. Ama gta5 harika optimizasyona sahip bir oyun. Laptopuma bende şaşırdım ama en iyi oynayabildiğim oyun gta 5 directx 10.1 olduğu için neredeyse hiç bir oyunu oynayamıyorum hikaye tabanlı oyunları seven birisiyim ve bu lanet yüzünden çoğu oyundan mahrum kalıyorum. En son call of duty modern warfare(1-2-3) serisini bitirdim. Ghosts ve Advanced warfare i oynamayı çok isterim. Bir gün güzel bir bilgisayar alırsam ilk alacağım oyunlar onlar olucak
hikayeli oyun istiyorsan kesinlikle the long dark oynamalısın. Ayrıca inşallah bir gün güzel bir sisteme kavuşur ve Ghosts ve Advanced warfare ı bitirirsin :)

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
hikayeli oyun istiyorsan kesinlikle the long dark oynamalısın. Ayrıca inşallah bir gün güzel bir sisteme kavuşur ve Ghosts ve Advanced warfare ı bitirirsin :)
Çok teşekkür ederim. Şu long dark herkes tarafından seviliyor ama ben bi türlü ısınamadım oyun neden bu kadar çok seviliyor yayıncılar oynuyor anlamış değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

o bilgisayarda o kadar nasıl fps alıyosunuz ?
hiç bir fikrim yok zaten sorunlu bilgisayar kapanıyor mavi ekran veriyor ramin birini okumuyor sorunlu yani. Ama bu bilgisayarla gta 5 i bitirdim hatta online da baya oynamadım ama format atınca oyun silindi ve indirmeye üşendiğim için indirmedim bir daha