Bikinili sunucuya RTÜK cezası!

MdbK

Doçent
Reaksiyon puanı
5
@braveheart.fb
postau.jpg

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
Bence cıscıbıl gezsinler ortalıkta. İstedikleri özgürlük bu. Eğer özgürlük, üzerine giysi diye giyilen iki parça bez ile gerçekleşiyor veya adam akıllı giyinmek ile kısıtlanıyor ise buyurun efendim meydan sizin. Bugün giyilen giysilerin edebi yok zaten. Ne önemi var.:hammer: İnsanların beyni niye bu kadar küçülmüş anlamıyorum. Uğraştıkları işlere bakın.

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence karar cocuklari korumaktan ziyade, bu karari veren ve onaylarin uckuruna sahip olamayisindan kaynaklaniyor. Bikinili birine cinsel ve bir takim sapik zihniyetle bakanlarin verdigi cezadan öteye gidemiyor bana göre.

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
Bence karar cocuklari korumaktan ziyade, bu karari veren ve onaylarin uckuruna sahip olamayisindan kaynaklaniyor. Bikinili birine cinsel ve bir takim sapik zihniyetle bakanlarin verdigi cezadan öteye gidemiyor bana göre.

ya ben şunu anlamıyorum bir erkek önünde yarıçıplak bi kadın varsa mutlaka etkilenir etkilenmem diyosa gay dir
sen soyun gez sonrada way efendim benden niye etkileniyolar olurmu böyle bişy

llavinya

Dekan
Reaksiyon puanı
92
ya ben şunu anlamıyorum bir erkek önünde yarıçıplak bi kadın varsa mutlaka etkilenir etkilenmem diyosa gay dir
sen soyun gez sonrada way efendim benden niye etkileniyolar olurmu böyle bişy
Neden soyunma ihtiyacı duyuyorlar sanki. Neyse. Sen doğru söylüyorsunda anlamayan için çok anlamsız.

eddiebg

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bikinili birini görünce , etkilenen birinin vay haline. Ben bu insana sapik gözüyle bakarim.

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
bikinili birini görünce , etkilenen birinin vay haline. Ben bu insana sapik gözüyle bakarim.
etkilenmesi için tek bir sebep söyle
önünde sadece renkli iç çamsırı gibi bi kıyafetle duran güzel bi kadın
normal bi erkeksin ama etkiilenmiceksin way bee
:scared:bundanda etkilenmiyosa bi erkek neden etkilenir acaba merak ediyorum
angelina jolie nin dudaklarından bile etkilenen erkek milleti yarı çıplak bi kadından nasıl olurda etkilenmez hayret

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Çıplaklık hayvanlara mahsustur arkadaşlar hayvanlar bile kendi çaplarında örtülüdürler tüyleri bedenlerini örtmüştür... Ama akıl ve irade verilen insanın hayvanlardan aşağı bi derece sergilemesi ne derece doğrudur...Bende bunu anlayamıyorum işte... Zaten kadını kullanan televizyonların gazetelerin dergilerin amacı ve hedefi bellidir....

brokenxxl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
programı izledim çünkü gündem oldu ve üzerinde duruldu bikini normal kabul edilebilir ama bikinili kadının seksi görünmek için şekilden şekile girmesi ve kameranın her sunumda ayrı ayrı cinsel bölgelere odaklanması çocuklara problem oluşturması muhtemel bu yüzden doğru bir karar ayağa düşmüş reyting sevdasının başvurduğu en adi yoldur gündüz vakti seks şovları.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Sevgili Mdbk kardeşim dikkat edersen mesajımda kabul edilebir bir kaynaktan sözetmişim. Sen 1995 yılında yayınlanan bir gazete gösterdin bana. Geçmişte Bunu söylediği doğru olsa bile biz şu anda 2009 yılındayız. yani bu gün üzerinde çok ama çok suların gçtiği bir dönmediyiz. Artık anlayışta kültürde değişmiş durumda. Sen cumhuriyet düşmanlığı fikrine referans olarak Bir tek gazte küpürünü gösteriyoran ben onun cumhuriyete ve laikliğe olan inacını vurgulayan olnalrc a hata yüzlerce kaynak gösterebilirim... Kaldıki Posta gazetesin kabul edilebilir bir kaynak olup olmaığını tartışmamız lazım..(yalandır demiyorum)