Bidaha Samsung mu? ASLA!

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Note 3 biliyorsunuz, S5'ten bile fazla rame sahip olan benim gözümde S5'ten daha kaliteli olan bir cihaz.
Samsung'un canlı desteğinden müşteri hizmetleriyle konuştum. Note 3 serisine yeni bir arayüz/yeni TouchWiz vs. gelmeyecekmiş. Bu arayüzle kalıcakmış. İsterseniz sizde bunu kendi sitesinden, canlı destek bölümünden tekrar sorarak teyit edebilirsiniz. S4 için sormadım, fakat Note 3'e vermeyen S4'e verir mi gerçekten bilmiyorum.

HTC, Sense 6 arayüzünü eski telefonu One'a veriyor. Xperialar zaten arayüzünü her telefonuna dağıtıyor diyebiliriz. iPhonelardaki durum zaten, 5s'te de aynı arayüz, 4'te de aynı arayüz. Fakat Samsung, 2013'ün telefonu olan ve şuan en güçlü telefonlarından biri olan Note 3'e yeni arayüz vermiyor!

Benim şahsi yorumum bidaha ASLA Samsung almam. En iyi telefonuna böyle yapıyorsa, ohoo.. Rootlayarak yeni arayüze kavuşabiliyorsunuz XDA'daki portlar sayesinde, bu seferde root yüzünden garantinizden oluyorsunuz.

Note 3'e yeni arayüz gelmemesi konusunda sizin yorumlarınız neler?

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Ara yüzün ne sıkıntısı var da değişmesini bekliyorsunuz?

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bende kalitesi ve fiyatı yüzüzünden bida almıcam

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Zaten arayüz bakımından stabiliteden çok uzakta olan Samsung,Note 3'ün arayüzünü geliştirmeyecek mi? Zaten gerek malzeme kalitesi gerekse model sayısı bakımından tiksindiğim bir firmaydı,şimdi ise kelimeler yetersiz kalıyor.Bence de uzak durun...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Rehberde facebook tweeter gibi zımbırtıları kapatın düzelir diyorlarlar. Geçerliliğini bilmiyorum.

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ara yüzün ne sıkıntısı var da değişmesini bekliyorsunuz?

Rehber sıkıntısını duymadınız mı hiç? Çok tuhaf bir yorumda bulunmuşsunuz. 2.199 TL'ye satılan telefon, neden değişmesini/güncellenmesini beklemeyelim?

Rehberde facebook tweeter gibi zımbırtıları kapatın düzelir diyorlarlar. Geçerliliğini bilmiyorum.

Facebook direk kişilerle eşleşiyor ki ben Facebook kullanmıyorum, zaten senkr.da kapalı. İşe yaramıyor hocam.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
rehber sorunu trajı komik. rehbere girip ne yapacaksın. arayacağın kişinin ilk iki harfini yaz zaten liste geliyor. hadi yavaş diyelim google google+ sim card facebook whats up samsung market listesini kapatın rehber hızlanıyor. arayüz dersen binlerce arayüz var markette istediğini yükle nedir yani.

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rehber sorunu trajı komik. rehbere girip ne yapacaksın. arayacağın kişinin ilk iki harfini yaz zaten liste geliyor. hadi yavaş diyelim google google+ sim card facebook whats up samsung market listesini kapatın rehber hızlanıyor. arayüz dersen binlerce arayüz var markette istediğini yükle nedir yani.

İyi sen öyle yaparsın o zaman, burda öneri soran yok. Olay 2199 TL'ye satılan telefona güncelleme verilmemesi/arkasında yeteri kadar durulmaması.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
almasaydın. bilmeden etmeden niye alıyorsun. kafana silahmı dayadılar. senin gibi cahillere değil senin gibi cahillere inananaları
bilgilendirmek için öneri yazıyoruz. destek verilmiyormuş. daha ne yapsın samsung tüm amiral gemilerine 4.4.2 verdi. derdin ne senin.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar Note 3 biliyorsunuz, S5'ten bile fazla rame sahip olan benim gözümde S5'ten daha kaliteli olan bir cihaz.
Samsung'un canlı desteğinden müşteri hizmetleriyle konuştum. Note 3 serisine yeni bir arayüz/yeni TouchWiz vs. gelmeyecekmiş. Bu arayüzle kalıcakmış. İsterseniz sizde bunu kendi sitesinden, canlı destek bölümünden tekrar sorarak teyit edebilirsiniz. S4 için sormadım, fakat Note 3'e vermeyen S4'e verir mi gerçekten bilmiyorum.

HTC, Sense 6 arayüzünü eski telefonu One'a veriyor. Xperialar zaten arayüzünü her telefonuna dağıtıyor diyebiliriz. iPhonelardaki durum zaten, 5s'te de aynı arayüz, 4'te de aynı arayüz. Fakat Samsung, 2013'ün telefonu olan ve şuan en güçlü telefonlarından biri olan Note 3'e yeni arayüz vermiyor!

Benim şahsi yorumum bidaha ASLA Samsung almam. En iyi telefonuna böyle yapıyorsa, ohoo.. Rootlayarak yeni arayüze kavuşabiliyorsunuz XDA'daki portlar sayesinde, bu seferde root yüzünden garantinizden oluyorsunuz.

Note 3'e yeni arayüz gelmemesi konusunda sizin yorumlarınız neler?

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Samsung u sevmeyen birisi olarak söylüyorum, Arayüz oyuncak değil ki devamlı değişsin,% 1 lik simge değişimleri ile belki olablr ama fazlasını bekleme, öyle arayüzü sürekli güncellemeler ile değişen bir telefon yok, eğer varsa söyle biz de alalım kardeşim. Ama bak sana önerim değişik ara yüzler istiyorsan marketten dilediğin bir arayüzü yükleyip kullan. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
arkadaslar bence arkadas hakli o kadar para kim verse düzenli musteri memnuniyeti ister bence hakki da istemeli arkadasimiz da onu demeye calişiyor her kes telefonunun aldigi firmanin yeni yazilimlarini yeni arayuzlerini kullanmak ister hangi firma olursa olsun hiç farketmez hepsi bu destegi urunlerrine vermek zorunda bence sonucta 2200 lira hic te az bi para degil

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Touchwiz arayuzu olan telefonunun yanindan gecmem zaten. Kullanisi ve gorunusune lafim yok fakat ram dusmani olan bir arayuz ve performansi kotu etkiliyor. Benim gozumde sıfır.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Htc gerçekten one x , s , v serisinden sonra gerçekten akıllanmış gibi görünüyor güncellemeleri erkenden veriyor ve desteğini kesmiyor note 3 bence de s5 ten çok daha iyi bir telefon bu desteğin verilmemesi yanlış ama birde yeni arayüzde de aynı kasıntılar varsa o kadar da dert değil almasa da olur.

Ah birde senin dediklerini dikkate alan olsa teknosa , mediamarkt , vatan , gold , bimeks , gibi yerlerde telefon fiyatlarına bakıyordum da insanlar (bazı insanlar) samsung dışındaki telefonları beğenseler de korkularından dolayı samsung note serisi veya s serisi alıyorlar çünkü bilmiyorlar diğer telefonların nasıl olduğunu keşke rekabet olsa da daha ucuz daha güzel telefonlar olsa.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Şunu bence artık kabul edin
Touchwiz çok seçenek barındıran bir arayüz( o seçeneklerin ne kadarı pratikte kullanışlıdır orasıda tartışılır ama)
fakat bir o kadar da hantal ve görsellikten uzak.

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Samsung u sevmeyen birisi olarak söylüyorum, Arayüz oyuncak değil ki devamlı değişsin,% 1 lik simge değişimleri ile belki olablr ama fazlasını bekleme, öyle arayüzü sürekli güncellemeler ile değişen bir telefon yok, eğer varsa söyle biz de alalım kardeşim. Ama bak sana önerim değişik ara yüzler istiyorsan marketten dilediğin bir arayüzü yükleyip kullan. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.

Sense 6, HTC One'a geliyor. Sony Z2 arayüzünü Z1'e veriyor. iOS 6, iOS 7'ye geçince arayüz değişti, ve iPhone 4 ile 5ste de aynı arayüz var. Sen diyosunki eğer varsa bizde alalım, bu söylediklerim nedir peki?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaslar bence arkadas hakli o kadar para kim verse düzenli musteri memnuniyeti ister bence hakki da istemeli arkadasimiz da onu demeye calişiyor her kes telefonunun aldigi firmanin yeni yazilimlarini yeni arayuzlerini kullanmak ister hangi firma olursa olsun hiç farketmez hepsi bu destegi urunlerrine vermek zorunda bence sonucta 2200 lira hic te az bi para degil

Aynen öyle, Apple müşteri memnuniyeti konusunda kesinlikle açık ara en iyisi. Note 3'ü gerçekten severek aldım, beğendim. Ama adam akıllı arkasında durmuyolar. Bi sonraki telefonum büyük ihtimalle iPhone yada Sony olur.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Rehber sıkıntısını duymadınız mı hiç? Çok tuhaf bir yorumda bulunmuşsunuz. 2.199 TL'ye satılan telefon, neden değişmesini/güncellenmesini beklemeyelim?
Tuhaf olan benim yorumum mu yoksa s3ten beri olan bir soruna rağmen gidip note 3 alıp da bir daha samsung almam demeniz mi?
Sizin yazdığınızda rehberin geç açılışıyla ilgili en ufak bir şey yokken benim bunu bilmemi beklemeniz, özellikle yeni çıkan telefonda bile bu sorunun devam ettiğini bilmemem sizce normal değil mi?
Ayrıca yeni arayüz gelmesi dediğiniz simgelerin felan değişmesiyle olan birşey. Ben de dedim ki acaba iosta(7de simgeler değişmişti) olduğu gibi bir beklentisi var da onun olmayacağını öğrendiği için mi sitem ediyor. Hayır.
Sizin derdiniz tamamen stabilite, onu da diğer modellerinden görüp değerlendirerek o kadar parayı verirdiniz.
Ayrıca zorla mı aldırdılar size telefonu? Taksitler azalmış olduğu halde bunu bile fırsata çeviren firmalara para ödeyip destek verin, ondan sonra tuhaf yorumu biz yapalım.
Tuhaf gerçekten...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O kadar parayı vermesin o zaman, s4 ilk çıktığında neydi birkaç ay içinde ne oldu. Madem ederi 2000lerde niye hemen düşüyor bunun fiyatı? S5 mi geliyordu hemen, yenisine yer açmak için mi düşürdüler sanki? Bu taksitler azaldıktan sonra markalar iyice coştu, iphone zaten ayrıydı şimdi alayı 2100 üstü fiyatla çıkmaya başladı.
Buna da koşa koşa giden milletimiz var. Ondan sonra fiyat düştü de şu kadar para verdim desteği bu mu lafları oluyor.
Ben de 2000 lira verdim telefona(vermez olaydım) 1 tane android, bir tane de ufak yazılım güncellemesi aldı zamanın amiral gemisi.
Ben de şimdi bir daha asla diyorum, biraz akıllı davranıp bekleseydim asla demezdim.
Bekleyin işte fiyatı insin ondan sonra alın.

NSIndestructibL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonda görselliğe önem veren biri olarak bende arkadaşla aynı fikirdeyim.Kendisine 100de 100 hak veriyorum.Bende lgye kızmıştım adamlar 4.4ü verdi g 2 proya gelen yazilimlar bize gelmedi insan utanir ya daha g3 bile çıkmadı daha şimdiden bu davranis hos degil.Yarin öbürgün ben g3un arayuzunun bu telefona gelmesini isterim açıkçası tamam tema var kuruyorsun ama bildirim yeri anca yazilim gelince degisebiliyor ve samsung gercekten güzel yapmis muhtemelen lgde oyle yapacak g3te eger lgde vermezse benzer tepki alir benden.Tamam telefondan memnunuz parayi falanda gectim yaf arkadas bari ustune daha ust model cikmamisken unutulmasin bari yeni model cikana kadar full destek versinler artik bunu bile yapmiyorlar.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Root yap rom yükle:) xda'da bir sürü arayüz vb şey var eminim ki S5'in arayüzünü içeren romda vardır

firtinax

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İyi sen öyle yaparsın o zaman, burda öneri soran yok. Olay 2199 TL'ye satılan telefona güncelleme verilmemesi/arkasında yeteri kadar durulmaması.
Arkadaşlar almayın da bu nedir...
Vatan kurtarır gibi ciddiye almanız ne kadar enteresan.
Gayri safi milli hasılamız göz önüne alındığında bu paraları telefona gömmek ne kadar doğru?
Ortalama bir kullanıcı için GM Discovery gayet yeterli.
Bu paraları daha olumlu işlerde kullanın.

aidata_06

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gayri safi milli hasılamız göz önüne alındığında bu paraları telefona gömmek ne kadar doğru?

Soylediklerinde haklisin ama kisilerin zevk ve düşüncelerinede karisamayiz

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Exen denen arkadaş gece gece güldürdü Tr CEO su falanmi sanmsungun

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2

Muzaffer bey sizmisiniz :) İnsanların zevklerine karisamayiz :) haklısın ama Çok farklı özellikler var

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
müşteri memnuniyeti ve samsung :D
bir kez "apple uzmanı" (müşteri hizmetleri halk ağzıyla) ile görüşün ne demek istediğimi anlayacaksınız.

dip not: aramadan önce fabrika ayarlarına döndürün telefonu.standart bişi bu galiba.başım ağırıyor desem telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürüp.... diye başlıyorlar :p

ama geri kalan herşey için.... sanki karşındaki firma değil ne yapayım diye danıştığın tanıdığın.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bi arayüz bile değiştiremiyorsanız siz boşuna android almışsınız

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi arayüz bile değiştiremiyorsanız siz boşuna android almışsınız

Garantiyle alakalı bi durum, Knox sayacı olmasaydı zaten değişirdim. Bu mesajı yazarak boşuna yorulmuşsunuz.