Bi yardım edermisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Merhab ben win 10 home sürümünü kullanıyorum proya gecmek icin anahtar istiyor anahtarda internette var girince oluyor yani proya yukselte biliyorum ama boyle korsan mi oluyor anlamadım yani yapabilir miyim?

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Merhab ben win 10 home sürümünü kullanıyorum proya gecmek icin anahtar istiyor anahtarda internette var girince oluyor yani proya yukselte biliyorum ama boyle korsan mi oluyor anlamadım yani yapabilir miyim?

ilerde sıkıntı yaratabilir.

ardahawk

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
81
Evet korsan oluyor bence emeğe saygı göster. Hem Home ile Pro arasında pek fark yok, taklaya gelme!

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
af buyur ileride derken anlayamadığım anaharı direkt kabul etmesi başka yazılım kullanmadan oluyor anahtar bu 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV

internetten bulduğun bir anahtar ise aynı anda bir çok kişinin bu anahtarı kullanmasıyla birlikte anahtarın geçerliliği bitebilir vesayre vesayre.

Son mesajlar