Bi Bakın Bakalım...

@DN@N

Doçent

Eğer siz bu bayanı saat yönüne doğru döndüğünü görüyorsanız, beyninizin sağ tarafını kullanıyorsunuz. Eğer öbür yönde görüyorsanız, beyninizin sol tarafını kullanıyorsunuz.

Bazı insanlar her iki yönde de döndüğünü görüyorlar. Fakat çoğu insan sadece tek yönde görür.

Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.

Bu bir şaka değildir. Her iki yönde döndüğü görülebilir.

crx

Asistan
Eğer siz diğer yönde de görmeye çalışırsanız ve görürseniz, IQ' nuz 160' ın üzerine ve hemen hemen dahi derecesindesiniz demektir.

zekayla alaksı yok sanrım ben ikisinide gördüm çünkü ama 160 nerdeee :D

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Şimdi gördüm ve bariz bir şekilde saat yönünün tersinde dönyür abla. Ayrıca üstüne de bişey giymemiş gibi gördüm ben. Sıscıbıl bi abla sanırım bu.

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
manyak mı kadn... ben böle çıplak kadın görsem gel otur derim.. IQ 200 vurdu galiba mauahah

crx

Asistan
ya biraz uzun süre bakın görürsünüz beşik gibi sallanıyo bi o yana bi bu yana :)

hakan.daburda

Profesör
Allah(c.c.) Cezamı versin,2 türdede dönüyo,önce saatin ters yönünde dönüyodu,gözümü biraz kaydırdım,tekrar baktım, Saat yönünde dönmeye başladı,şimdi ben dahimiyim ;D hehe ;D
Acayip şaşırdım nasıl resim bu,Kaydettim PC ye
Şerefsizim Her iki türdede dönüyo,
Ozaman herkes ne tarafa doğru döndüğünü söylesin

Bu kadına bakarken sırtına dikkat edince,Hem birazdaha fazla belini kıvırıyor(kendi ekseni etrafında) gibi görünüyo,yaklaşık 8 kez sırtının bize yakın olan bölümüne bakınca(dönerken),biranda öbür türlü dönmeye başlıyo

Phabio

Doçent
Arkadaşlar, dönen değilde, sabit duran ayağına bakınız.
Ve o ayağı beyninizde istediğiniz yöne döndürünüz.
Herşey o ayakta bitiyo :D
O ayağı istediğiniz yöne döndürdüğünüz anda, ablayıda döndürürsünüz!

bende 2 yöne gördüm nolcak şimdi madem bu kadar zekiyim nie matematikten kalıyorum :D bu işte bi terslik var arkadaş :D ya bu abla naptıını bilmio yada matematik sınav sonucunu tarayan pc bozuk ahaha :D

mavil

Üyecik
cildircam biraz sola dogru donuyor donuyor sonra sag dogru donmeye basliyo sonra sola dogru donuyo :p

PcMaSTeR

Profesör
Phabio dedi ki:
Arkadaşlar, dönen değilde, sabit duran ayağına bakınız.
Ve o ayağı beyninizde istediğiniz yöne döndürünüz.
Herşey o ayakta bitiyo :D
O ayağı istediğiniz yöne döndürdüğünüz anda, ablayıda döndürürsünüz!

Aynen, Ayağın Gölgesine bakınca Diğer tarafa döndüğünü görmeye başlıyorsunuz. Değişik Birşey gerçekten...

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Ya arkadaşlar resim sadece bir aldatmacadan ibaret.Kadın belirli süre aralıklarla periyoduk olarak yön değiştiriyor.2 dakika boyunca resime odaklanın.Sadece kadının kafasının nereye döndüğüne bakın.(Gözünüzü kırpmadan) Bir süre sonra resim duraksıyo gibi oluyo(ben ilkinde benim pc kasıntı yaptı sandım) sonra hemen yönü değişiyo ve tersi yönüne dönmeye başlıyo.Sizlerde inanıyosunuz mutlu oluyosunuz.Kusura bakmayın hayallerinizi yıktım ama :D :D

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
PcMaSTeR dedi ki:
Obs Diğer başlıkta anlatmaya çalışıyoruz ancak kabul edilmiyor :)

Bırak ya boşver.İnsanlar bakınca her iki yönde döndüğünü gördüğünde yazının etkisinde kalıyolar(IQ saçmalığı).Bizde gerçekleri anlatınca e normal olarak kabullenmek istemiyolar.Çünkü onların IQ'ları 160 :D :D

hakan.daburda

Profesör
oBsCuR HoMmE dedi ki:
Ya arkadaşlar resim sadece bir aldatmacadan ibaret.Kadın belirli süre aralıklarla periyoduk olarak yön değiştiriyor.2 dakika boyunca resime odaklanın.Sadece kadının kafasının nereye döndüğüne bakın.(Gözünüzü kırpmadan) Bir süre sonra resim duraksıyo gibi oluyo(ben ilkinde benim pc kasıntı yaptı sandım) sonra hemen yönü değişiyo ve tersi yönüne dönmeye başlıyo.Sizlerde inanıyosunuz mutlu oluyosunuz.Kusura bakmayın hayallerinizi yıktım ama :D :D
Ya sen harbimisin :D

Son mesajlar