Yardım Beynimde Sorun Mu Var

Bu konuyu okuyanlar

American Megatrends

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
69
yaklaşık 1 (daha da fazla olabilir) yıl önce çift görmeye basladim bisey olmaz dedim ama 1 ay önce olmuştur galiba bi basım agridi sol tarafımda önceden çift görmeyide araştırdığım için baktim yeniden internete çift görme tipim iki göz açıkken olduğu için baktim nöroloji alakalı sorunlar ardından ben kafaya fena taktım göz ağrısı olmaya bas ağrısı devam etmeye başladı internette ki sonuçlara göre çoktan ölmuştum dedim aileme anlatıp doktora gideyim elim ayağıma dolaştı bisey olacak diye (nöroloji gitmedim göz doktoruna gittim) neyse gözüme baktı iste anlattım bide damla damlatip vs baktılar röntgen i ni aldılar gözün de röntgen miydi ismi hatırlamıyorum baktı gözüm sağlam
Geçmezse Nörolojiye git dedi hala bi değişiklik yok ben kafadan.cikarinca bas ve göz ağrısını neredeyse olmuyordu diyebilirim yine baktim bugün moralim yeniden gitti kendimi avutuyorum kötü bişey değildir diye yeni bir belirti cikarsa gideceğim artık napcami bilmiyorum canım fena sıkılıyor gitmelimiyim bi ara
Sen cevabı iyi biliyorsun aslında. Tabi ki gitmelisin, biz kahin falan mıyız da ağrının geçeceğini bileceğiz? Allah korusun bir hastalık varsa erken teşhis önemlidir.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
Böbrek kisti çok önemli değil, bendede var daha önce 6 ayda bir ultrasonla kontrolü oluyordu şimdi en son gittiğimde sene de 1 defa yaptırsan olur dendi, siz yine arada bir gidin kontrol için, kafaya takmayın.
Sorun o değil hocam Asistan muayenesi boyunca git gel yaptım bir sonuca varamadım. Profesör muayene sonrası tedavi başladı. Asistan muayenesi boyunca ben hastaneye boşuna git gel yaptım. Profesör muayene sonucu çözüme ulaşabildim. Anlatmak istediğim buydu. Geçmiş olsun Eylül ayında çektireceğim zaten ultrason
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böbrek kisti çok önemli değil, bendede var daha önce 6 ayda bir ultrasonla kontrolü oluyordu şimdi en son gittiğimde sene de 1 defa yaptırsan olur dendi, siz yine arada bir gidin kontrol için, kafaya takmayın.
Hocam Böbrek kistleri çok önemli dikkat edilmezse Hipertansiyon ve Diyaliz girme riski var. Nefrolog' gidip muayene olmanızda fayda var.

Son düzenleme: