Beyler kara cahilim işlemci bozulma sorunsalı

Ne kadar battım sizce? 5 üzerinden

• 1 (halledilir)

Kullanılan: 0 0.0%
  • 2

Kullanılan: 1 16.7%
  • 3

Kullanılan: 1 16.7%
  • 4

Kullanılan: 0 0.0%
  • 5 (biz bitmişiz)

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

notthisshitagain

Exemplary Сasual Dating - Real-life Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
İlk postum, beni aydınlatmanızı istiyorum. En altta özet geçtim olayı, sağolun şimdiden.

Şöyle ki, samsung s8+ telefon kullanıyorum 3.5 yıldır, bir tek 1000 lira gibi bir fiyata full ekran değiştirdim. 3 4 gün önce uyandığımda telefonun bildirim ışığı yanıyordu ama kapama açma tuşuna bastım basılı falan da tuttum ses yok ekran da yok, daha sonra cihazımı bul'dan son görülmesinin zamanına baktım, gece de aynı vakit elektrik gitmiş, şarjdaydı ve şarj çakma, neyse.

Bir tanıdık ''telefoncu''ya götürdüm (güvendiğim birisi kolpası yok), ve 1 2 gün bakmış anlayamamış samsung yetkili servisten birine göstermiş, adam da işlemci bozulmuş dedi. Tekrarlamak lazım ''telefoncu'' güvenilir biri, yapılabilirliğine bakıyorlar şu an.

Beyler kısa ve öz olarak sorum şu: Yedek parça olarak işlemci alınabilir mi, alınabilirse telefona uyar mı? Aranızdan bilgili biri varsa bana kaça da patlayacağını ( yaklaşık tabii) söylerse de süper olur. Teşekkürler şimdiden.
(anketi de yanıtlarsınız belki :d)

Reaksiyon puanı
221
Hocam o telefona anakart isterse 2000 TL olsun takın. Zaten şuan en ucuz telefon 2500 TL. Ne güzel s8+ var, Samsung bayisine yaptırın ve orijinal şarj kullanın. Telefon zaten sıfır gibi olacak.