Yardım Beyler bir sorunum var?

Bu konuyu okuyanlar

Darkkmenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önceleri de buraya açmıştım konuyu. Teknoloji sitesine yazmak ne kadar doğru ama ne yapacağımı bilemiyorum. Testislerim mast esnasında boşlmaya yaklaşırken sertleşiyor ve yukarı kayacak gibi oluyor. Bir kez sol testisim yukarı çıktı da zaten. Utanıyodum ve sonunda doktora göründüm kan ve testis ultrasonu istedi her şey temiz. Eliyle de muayene etti bir sorun yok. Arveles isimli ağrı kesici yazdı sorunum ağrı değil ama kas gevşetici etkisi varmış. Onu da kullandım ama hala aynı. Aklım almıyor önceden hiç olmayan bir şey neden oluyor. 1 aydır yapamıyorum tam son ana gelecekken bırakıyorum. Penis kökünün hizasına baskı uygulayarak yapsam çıkmaması için olur mu?

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
521
Doktor bir şey yok dediğine göre sorununuz psikolojik olabilir. Takmayın kafaya.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Aklıma farklı şeyler gelmiyor değil ama en yaygın sebebi soğuktur bu meredin. İlk olarak sıcak bir duştan sonra denesen daha iyi bir netice alabilirsin görüşündeyim.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Daha önceleri de buraya açmıştım konuyu. Teknoloji sitesine yazmak ne kadar doğru ama ne yapacağımı bilemiyorum. Testislerim mast esnasında boşlmaya yaklaşırken sertleşiyor ve yukarı kayacak gibi oluyor. Bir kez sol testisim yukarı çıktı da zaten. Utanıyodum ve sonunda doktora göründüm kan ve testis ultrasonu istedi her şey temiz. Eliyle de muayene etti bir sorun yok. Arveles isimli ağrı kesici yazdı sorunum ağrı değil ama kas gevşetici etkisi varmış. Onu da kullandım ama hala aynı. Aklım almıyor önceden hiç olmayan bir şey neden oluyor. 1 aydır yapamıyorum tam son ana gelecekken bırakıyorum. Penis kökünün hizasına baskı uygulayarak yapsam çıkmaması için olur mu?
Ben sapık gibi muayene olduğum doktorun seceresine bakıyorum hangi üniversite mezunudur, nerelerde çalışmıştır falan yani iyi bir doktor ise dediklerini beni rahattır. Muayene olduktan sonra bence rahatla.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Asla kafana göre böyle şeyler yapma. Daha da kötü sonuçlara sebep olabilir.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Kafana göre bişeyler yapmamalısın. Psikolojik olabilir. Kendini rahatlat ve öyle dene.