Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Ada kulüplerinin radarındaki Hırvat stoper Domagoj Viada için Leicester City elini çabuk tuttu. Beşiktaş yönetimi ise önerilen rakamı daha da yukarı çekmeyi hedefliyor.

1529787367317.png

Beşiktaş'ta Tosic'ten sonra bir başka stoper Domagoj Vida da ayrılma sürecinde... İngiliz kulüplerinin takibinde olan Hırvat stoper için de ilk resmi teklif geldi. Everton, Fulham ve West Ham United derken, bir başka Premier Lig ekibi Leicester City 12 milyon Euro ile Hırvat stoper için ilk teklifi yapan kulüp oldu. Bununla birlikte Başkan Fikret Orman ve transfer komitesi Hırvat stoperin daha yüksek bir bonservisle satılması düşüncesinde.

RAFAEL ELDE LANG'DA ISRAR

Somut olarak şu ana kadar Lyon'un Brezilyalı sağ beki Rafael Da Silva ile anlaşma noktasına gelen transfer komitesi, Şenol Güneş'in ve Başkan Fikret Orman'ın önceliği İsviçreli Lang'a vermesi sebebiyle Basel'in kapısını bir kez daha çalma kararı aldı. Basel'in Lang için istediği bonservis bedelinde indirime gitmeye yanaşması durumunda İsviçreli sağ bek için bütün imkanlar seferber edilecek.

Geçen sezonun ikinci yarısında Beşiktaş'a Dinamo Kiev'den bonservis bedelsiz gelen 29 yaşındaki Vida siyahbeyazlılarda 18 resmi maça çıktı.

Arjantin karşısında 90 dakika sahada kalan ve 3 kritik uzaklaştırma yapan Vida, boşta kalan 5 topu ise rakiplerinden önce aldı. Arjantin'in bir şutunu da kesen Vida, benzer bir performansı Nijerya karşılaşmasında da sergilemişti.

Kaynak: Sabah

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Vida çok iyi bir topçu seneye bizde çok daha iyi olacak. Pepe-Vida defans hattı olacak. Şenol hoca bırakmaz ama en az 15 milyon euro verirlerle başkan verir bence.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Vida çok iyi bir topçu seneye bizde çok daha iyi olacak. Pepe-Vida defans hattı olacak. Şenol hoca bırakmaz ama en az 15 milyon euro verirlerle başkan verir bence.
Size bedelsiz gelmişti değil mi,imza parası almışmıydı hatırlamıyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Size bedelsiz gelmişti değil mi,imza parası almışmıydı hatırlamıyorum.
Evet Bonservissizdi.

1.2 milyon Euro oyuncunun menajerine
1.5 milyon Euro oyuncuya imza parası
yıllık 3 milyon Euro
ve puan başına ücret

kap bildirimi yok sanırım, gazete kupürleri bu şekilde.
bkz1.
bkz2.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Yaklaşık 6 milyon euro maliyet,bence Marcelo 7 ediyorsa Vida 15'egitmeli oda en az.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ali Koç'un vizyonu bu zaten umarım artık Ezeli Rekabet, Ebedi Dostluk'' cümlesi hayata geçer.
Herkes gibi bende bunu istiyorum. Ben fanatikten fanatik bir BEŞİKTAŞ' lıyım. Artık sorun olmasın ligde keyifli maçlar izleyelim hep birlikte.