Beşiktaş'ın 4. Forması

Bu konuyu okuyanlar

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
İşte 4. Formamız

Futbol takımımızın, 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formalarımız, Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı.

Gücü, tutkuyu ve asaleti anlatan Siyah'ın, temizliği ve istikrarı barındıran Beyaz'la birliğinden doğan “Gri formamız”... Alçak gönüllülüğü ve dengeyi simgeleyen rengi, Beşiktaşımız'ın mütevazı kimliğiyle örtüşürken göğsündeki dünyanın en güzel arması, sahip olduğumuz 'her şey'in toplamı... Üstüne işlenmiş Kartal ise, zirveye gözümüzü diktiğimiz yolda, kılavuzumuz adeta...

Kulübümüz ve adidas'ın ortak tasarımı olan yeni Gri formamız, uluslararası adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandı. Özel bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı formalarımız spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımı oluşturuyor. Bu özelliği ile vücudun kuru ve serin kalmasını sağlayan Gri formamız, 90 dakika boyunca futbolcularımızın vücut ısılarının ideal seviyede kalmasını sağlayacak.

Gri formalarımız tüm Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı...

Tüm Beşiktaşlılar'ı Kartal Yuvası mağazalarımıza bekliyoruz.

medya.php

medya.php

KAYNAK

martymcfly

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Baya iyi rengi ama 85 liradan satılacağı düşünülürse şuanki şartlarda bana gelmez. Bir de sol taraf boş kalıyor hep, oraya kartal yerleştirseler güzel olurdu.

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
arma gri formanın üstünde pek canlı duruyor.onu da biraz forma rengine göre ayarlasalar fena olmazmış. biraz solgun görünebilirdi bence..

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bence çok güzel olmuş forma her sene çubuklu ve beyaz forma çıkıyor

gri forma bu senenin hatırası olarak alınabilir arkasına da quaresma , guti , almeida , fernandes , simao yazdırcam alt alta sonra çocuklarıma torunlarıma göstercem herşey o sene bu yıldızları alarak başlamıştı diye :D

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Forma güzel de daha farklı olabilirdi mesela. Fazla adece olmuş ve evet arma fazla canlı durmuş. Emanet gibi

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Beyaz ile bunu alacağım alacağımda nerede giyeceğim bilmiyorum:D

jungeman

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Beyaz ile bunu alacağım alacağımda nerede giyeceğim bilmiyorum:D

Abi ben beyazı aldım, Kayseri deplasmanında ve halısaha maçında giydim öylece duruyor şimdi :D

Ama bunu da alırım sanırım. Bi de çubuklu taraftar forması yaptık mı üstüne tamamdır. Bence değer bu seneki forma ve transferler.

kkoray

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende de çubuklu var artık eskidi giymekten :D geçen seneki formalarım benimde öyle duruyordu fakat bu seneki formalar tişört gibi olmuş :D