Beşiktaş taraftarı Tuncay'a saldırdı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile oynadığı maçtan önce Beşiktaş'a destek vermek için stada gelen Tuncay Şanlı ile Beşiktaşlı taraftarlar arasında tartışma yaşandı.

Tuncay'ın Fenerbahçe'de oynadığı dönemde Beşiktaş'a attığı gol ve taraftarlara yaptığı sus işaretine atıfta bulunan Beşiktaşlı taraftarlar "sen kimsin bize gol attıktan sonra sus işareti yapıyorsun" diyerek oyuncuya saldırmaya kalktılar.

Bunun üzerine stat kapısına yönelen Tuncay bir süre Nihat Kahveci ve Tugay Kerimoğlu ile sohbet ettikten sonra Old Trafford'un yolunu tuttu.

Star - Futbolig

Olaylar böyleymiş. Programdan derleyip sundum haberi size...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Deplasmna gidecek kadar parası olan 3 - 5 hapçı..

Asıl BJK taraftarı ise o gece stadta tuncayın röportajını tebessüm ederek izleyenlerdir.

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Tuncay hakettıgı davranısı gormus taraftar da gereklı olan tepkısını gostermıstır..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İngilizler orada Tuncay ve Tugay'dan imza almak için çabalarken bunlar gitmiş kendi evlatlarına saldırıyorlar. Saçmalığa bak...

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
gol attıktan sonra insan ne yaptığını şaşırıyor hırs oluyo biranda...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Terbiyesizlikten başka birşey değil Yakışmıyor bu hareketler Çarşıya.

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
herşeye karşı onlar hayata, insanlıga vs.vs

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Ben habere inanmadım, ama gerçekse de Tuncay haketmiştir, çünkü nasıl bir karakterde insan olduğu belli, kendini beğenmiş artiz yapılı, kesin yine orada sinir bozucu bir şeyler yapmıştır...

Ama dediğim gibi, pek de ihtimal vermiyorum, kanıt var mı video var mı şahit var mı?

kayıp kuşak

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Ben habere inanmadım, ama gerçekse de Tuncay haketmiştir, çünkü nasıl bir karakterde insan olduğu belli, kendini beğenmiş artiz yapılı, kesin yine orada sinir bozucu bir şeyler yapmıştır...

Ama dediğim gibi, pek de ihtimal vermiyorum, kanıt var mı video var mı şahit var mı?
katılıyorum kazım ı gör onu görme fakat harcandığına üzülüyorum oynadığı takıma baksan daha doğrusu oynamadığı kazımada geçmiş olsun:huh:

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
tuncayı futbolunu severim kişilik olarakta severim saldıran kişileri kınıyorum.ben tuncay keşke beşiktaşa gelse derken tuncaya saldırmışlar
bu tür saldırıları kınıyorum.

XGDDRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tuncay bir kere iyi bir insan burda haber doğru olsun olmasın ama bir süper moderatörün böyle yaklaşması düşündürücü.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Nasıl yaklaşmalı süper moderatör?

XGDDRX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Diğer üyelere örnek olmalı Super Moderator

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
talihsiz bi olay yaşanmış..

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Geçmişe mazi diyorlar maalesef .Hala unutmamışlarmı adam bizi Avrupa'da temsil ediyor gördüğü muameleye bak

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96

yakın arkadaşın Tuncay heralde...

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280

Forumdaki sözde holiganlara laf söylüyorsunuz. Sıkıysa Pesimist'e de söylesenize? :D

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Seyirciye sus işareti izleyiniz lütfen...
Eminim hatırladınız Ersan Martin 10 Eylül 2006'da Beşiktaş-Trabzonspor maçında bu hareketi yapmıştı sarı kart görmüştü...

Seyirciye tezahürat yapmayın susun demek tahrik etmek o zaman sarı kartla cezalandırılıyordu...

Tuncay yapınca kimse ses çıkarmaz olmuştu...Patenti almıştı sanırım...

Seyirciyi tahrik hareketi olarak kabul etmediler hastanelerde hastalar olduğu için sessiz olmamız gerekli tablo sandılar, sarı kart yerine övgüler yayınlandı medyada...

Ta ki Tuncay tribünde susturduğu seyirci ile yanyana gelinceye kadar...

Olayın kısa bir özeti...

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Seyirciye sus işareti izleyiniz lütfen...
Eminim hatırladınız Ersan Martin 10 Eylül 2006'da Beşiktaş-Trabzonspor maçında bu hareketi yapmıştı sarı kart görmüştü...

Seyirciye tezahürat yapmayın susun demek tahrik etmek o zaman sarı kartla cezalandırılıyordu...

Tuncay yapınca kimse ses çıkarmaz olmuştu...Patenti almıştı sanırım...

Seyirciyi tahrik hareketi olarak kabul etmediler hastanelerde hastalar olduğu için sessiz olmamız gerekli tablo sandılar, sarı kart yerine övgüler yayınlandı medyada...

Ta ki Tuncay tribünde susturduğu seyirci ile yanyana gelinceye kadar...

Olayın kısa bir özeti...
ona bakarsak ARDA da zamanla bu tür hareketleri yapıyor hakem tarafından bir kart gördümü hayır..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529

Varmış video ellerinde. Zaten adamlar yayıncı kuruluş olduğu için beraberlermiş orada. Haber doğru yani.

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
ona bakarsak ARDA da zamanla bu tür hareketleri yapıyor hakem tarafından bir kart gördümü hayır..
Seyirciyi tahrik eden her hareket sarı kartla cezalandırılmalı demişim mesajımda,Ersan Martin örneğini vermişim...

Konumuz Tuncay ve Tribündeyken aldığı tepkiye sebep Sus Hareketi...
Senin getirdiğin noktaya bak...Arda Sus hareketi yaptı mı ben kaçırmış olmalıyım...Merak etme Federasyon en ağır cezayla bizimkileri cezalandırıyor,sizin yan şirketinizmiş gibi çalışarak...

Allah aşkna muhabbetin geldiği şu noktaya bak...Anaokuluna benzedik...

Senin,benim oyuncağım vermem ama sen yaptın vs...

Azcık büyüsek fena olmayacak ben süt içmeye başlayayım madem ki küçük tartışmalar yapacaksak...