Beşiktaş JK Kadın Basketbol Takımı Geri Döndü!

ßjK1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kadin_basketbol_takimi_geri_dondu_1346498169.jpg

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde çekilme kararı alan Beşiktaş bu karardan vazgeçti.

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklama yapan Abdullah Sözer; " Dün çekilme kararı almıştık. Ancak çıkan haberlerin ardından bir sponsor teklifi geldi ve "geri çekilmeyin sizi biz destekleyeceğiz" denildi. Şu anda bu sponsorumuzu açıklamak doğru olmaz. Sponsor olmak isteyen firmanın bir çok markası var. Hangisini devreye sokacak henüz bilemiyoruz. Kadın Basketbol takımımızı ligden çekmiyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak:
http://www.haber1903.com/Besiktas-3906-kadin_basketbol_takimi_geri_dondu.html

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ülker grubu sponsor olmuş galiba.

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben demistim "hayirlisi be gulum" diye,bakin kapanmiyor :)

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bir gün yokum bir gün varım...

komedi...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Ülker ismini sadece Fenerbahçe'de kullanıyor. Daha önce Galatasaray ve Beşiktaş'ta Cafe Crown ve Cola Turka markalarını kullanmıştı. Şimdi hangi markayı kullanacak acaba?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sponsor yok kapatılma kararı alındı.

Sponsor bulundu karardan vazgeçildi.

Komik olan ne anlamadım. Bütün gelirler temlik altındayken bunu yapmaya mecburlar. TFF'den, bir yerden para geliyor borca gidiyor, oyuncu satıyorsun hemen borca gidiyor... Bu kapatma sayesinde 2 milyon euro kâra geçmeyi düşünüyordu yönetim. Bayan Voleybol takımı için de aynı tehlike söz konusu iken Bahçeşehir sponsor oldu ve o takım da kurtuldu. Erkek voleybol takımı ise o kadar şanslı değildi.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Koskoca bir spor camiası çıkıp bir branşını kapatıyorum diyor...

24 saat geçmeden vazgeçtim diyor... (Borsa ilişkilerinden bahsetmiyorum bile...)

kapatma kararı ya acemice , gerekli bütün ihtimaller değerlendirilmeden çok alelacele verilmiş bir karardı.

yada birileri tirübüne oynuyor... (özellikle sponsor firmayı kasdediyorum...)

yada yöneticiler klasik bir zaafımızı kullanıyorlar, acıtasyon yapıyorlar...

komik olan bu...

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Beşiktaş elbet toparlanır. Bu olaylar yakın gelecekte kulüplerin patır patır döküleceğini gösteriyor. Bu olaylar epey arttı.