Beşiktaş - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 5. Hafta | 2013/ 2014

Maç nasıl sonuçlanır?

• Beşiktaş kazanır.

Kullanılan: 45 60.0%
  • Berabere biter.

Kullanılan: 6 8.0%
  • Galatasaray kazanır.

Kullanılan: 24 32.0%

• Kullanılan toplam oy
    75
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dünden sonra moralsiz bir galatasaray lige gerçekten iyi başlayan ve bol gol atan beşiktaş karşısında işi zor gibi.. ama derbi havası başka olur ibre beşiktaştan yana gibi bana göre..

umarım izlemesi zevkli bir maç olur

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünay Aysal, hafta sonu oynanacak olan Beşiktaş-Galatasaray derbisini HABER1903'e değerlendirdi.

Aysal yaptığı açıklamada;

- GALATASARAY PSİKOLOJİK OLARAK GERİDEN BAŞLAYACAK -
Galatasaray'ın R.Madrid maçında aldığı farklı mağlubiyetin takım üzerinde psikolojik olarak etkisi olabileceğini dile getiren Aysal; " Galatasaray psikolojik olarak Beşiktaş derbisine geriden başlayacak. Fakat bu psikolojinin oyun kalitesini etkileyeceğini düşünmüyorum. Kaliteli ve dostane bir karşılaşma olacak. Derbi öncesi tansiyonlar Galatasaray için yüksek gözükse de Pazar gününe kadar sakinleşir. İnşallah dostluk kazanır" dedi.

- 1+1 BİLET AKILLICA BİR HAMLE -
Beşiktaş taraftarının taraftar rekorunu kırmasını değerlendiren Aysal; " Taraftar rekoru kırmak Beşiktaş'ın hakkıdır. Böyle bir imkanları var. Buradan ciddi bir de para kazanılacak. Her bilet alana bir tane de bedava bilet verilmesi akıllıca bir hareket. Olimpiyat Stadı'ndaki atmosfer Galatasaray oyuncusundan ziyade Beşiktaş Kulübü oyuncusu üzerinde bir tansiyon oluşturacaktır. Taraftarın fazla olması Galatasaray takımının üzerinde ciddi bir baskı oluşturmayacaktır. " ifadelerine yer verdi.

HABER1903 ÖZEL HABER

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fırat Aydinus denen hakemi ne diye bu maça veriyorlar. Adam çok art niyetli düdükler çalıyor.
Bunlar hep Fatih terim -TFF işbirliğinin meyveleridir.

Türk futbolunun kirliğinden şikayet edilir sonra F.T. gibi adamlar milli takımın başına geçirilir.

Bazıları F.t. sever için not: F.t.nin aylar öncesinde A.A. nın kuyusunu nasıl kazdığını bizzat A.A. açıklamıştır.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fırat aydınus bjk için iyi haber

Fırat Aydinusun hakem olduğu maçlarda Beşiktaş sadece bir kez g.s.i yenmiş. Hala aynı fikirdemisin.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Galatasaray kazanır umarım kazanırda artık bi çıkış evresi yaşarız..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,019
Sadece 2 gün kaldı...

Gözü dönmüş bir kartal mı? Yoksa aldığı yaralar sonucu çılgına dönmüş bir aslan mı?

Bekleyip göreceğiz.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Beşiktaş kazansın, puan farklı açılsın ve GS iyice çöksün. Biz (FB) zirvede BJK'yi her türlü yakalar ve geçeriz. Zaten ikinci yarıda GS de kendi evinde BJK'yi ağırlayacağı için oradan galibiyet çıkartacaktır. Yani şimdi BJK'nin, sezonun ikinci yarısında da GS'nin yenmesi bizim açımızdan çok mantıklı.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,019
FB-Bjk konusunda rüya görüyorsun gibi geliyor bana. :D

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Galatasaray taraftarının bu haftanın sağ salim tamamlanması adına, her türlü beraberlikten tatmin olacağını düşünüyorum

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Beşiktaş bu sezonki en büyük maçına çıkacak, kazanmak isteyecektir doğal olarak.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Benim favorim kesinlikle Beşiktaş..

Bu uyduruk defansla bizim takımdan galibiyet beklemek çok zor. Forvete bakıyoruz, Ligde 4 maç oynanmış ve topu topu 4 gol atabilmişiz. Orta Saha Allah'a emanet. Melo tek başına çırpınıp duruyor.. Selçuk garibimi de geriye çekmişler. Muslera desen o defansa rağmen elinden geleni yapmaya çalışıyor..

Kısacası görünen köye göre bu maç öyle ya da böyle Beşiktaş'ın olacak gibi.. Şimdiden her iki takıma da başarılar diliyorum. inşAllah Beşiktaş ilk 4 maçtaki güzel ve istekli futbolunu ve mücadelesini 34. haftasonuna kadar sürdürür...

Hakedenin kazanması temennisi ile Hepinize Hayırlı Cumalar...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Drogba, idmanı yarıda bıraktı.

Antrenmana takımla birlikte başlayan Didier Drogba, ağrılarının artması üzerine çalışmayı yarıda bıraktı. Hamit Altıntop'un tedavisine ise devam edildi. (www.galatasaray.org)

Fernandes takımdan ayrı çalışıyor:

Çalışmaya tedavilerine devam edilen; İsmail Köybaşı, Oğuzhan Özyakup ve Uğur Boral katılmadı. Filip Holosko ve Manuel Fernandes takımdan ayrı olarak bireysel hazırlıklarını sürdürdü. (www.bjk.com.tr)

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
834508_Galatasaray_SK.jpg

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
çift forvet oynamamalıyız bence. Orta sahamız çok zayıf oluyor o zaman. Ve burakta oynamamalı artık.
834657_Galatasaray_SK.jpg

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bir gün değil her gün BEŞİKTAŞ !!! bu maç bizim

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş’ın Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynayacağı Galatasaray derbisine karşı sahada olacağı ilk 11 beli oldu. (KAYNAK)

İşte Slaven Bilic’in sahaya sürdüğü kadro;

Tolga, Serdar, Sivok, Escude, Motta, Atiba, Veli, Fernandes, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Almeida

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İlk 11:Muslera-Sabri-Semih-Gökhan Zan-Hakan-Melo-Selçuk-Engin-Sneijder-Burak-Umut

834741_Galatasaray_SK.jpg

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş taraftarı derbi öncesi ezeli rakibinin minik bir üyesi için destek pankartı açtı.

12 yaşındaki lösemi hastası Ozan Bulduk için ilik bağışı çağrısı yapan siyah beyazlı taraftarlar, Galatasaraylı Ozan için 'Acının rengi olmadan Ozan'ı kurtaralım' pankartıyla alkış aldı.

Video için tıklayınız...

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ya ne Dany'si Allah aşkına

En son İlk 11:Muslera-Semih-Dany-Semih-Hakan Balta-Engin-Melo-Selçuk-Burak-Drogba

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İnşallah BEŞİKTAŞIMIZ kazandır eğer kazanırsak ligi götürdük :)

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Yekta yedeklerde sonunda. Bu kardeşimizin hakkı çok yendi bu takımda gerçekten. Emre, Aydın gibi adamlarda o kadar ısrar edildi hiçbir şey veremediler takıma. Ama oynadığı her maç artı durumda olan bir adam hep kesildi takımdan.

4-5 kere 90 dakika oynadı, 11 defa ilk 11'de maça çıktı her defasında pozitif şekilde oynadı ama bir türlü on bir de devamlı yer bulamadı. Bugün şans bulur ve devamı gelir umarım.

vagojeo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kadroyu çok beğenmedim ama Fatih Terim'in yine bir bildiği vardır diye düşünüyorum.

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Takım Tutmuyorum Ama
Gönlüm BJK'den Yana
ve Fark Olabilir Diye Düşünüyorum.

İNŞAALLAH Bu Maçı Beşiktaş Kazanır ...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
beşiktaşlılar 4'te 4 gidiyorlar diye hevesli, onları anlıyorum da galatasaraylılar niye takıma küstü? iyi gün taraftarı mısınız?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Almeida 1-0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...