Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    100
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnSi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galatasarayın Bu Sezon ki En Büyük Transferi Türk Hakemleriymiş

beşiktaş'ın lehine hiç karar almamışlardır türk hakemleri :D:D

[video=youtube;6_LpKYshBd8]http://www.youtube.com/watch?v=6_LpKYshBd8[/video]

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Galatasary taraftarı dün o kadar konuştuktan sonra hala kendi takımlarını savunabiliyorlar,umut'un golündeki ele "çarpma" neyse dünde mehmetin eline "çarpma"sı aynı şey...Burağın pozisyonuna birşey demeye gerek bile yok, kendini yere attığı çok açık, ki atmasa bile dışarda "düşüyor" yere..hakemler maçı katletti,bu kadrosuna rağmen çalışıp çabalayan ve hak eden Beşiktaş'tı.

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Sen konusma :D
yedeklerle yenerız dıyordun sımdı sesın cıkıyor yıne gorduk yedeklerı :D

yahu sen ne dolmuşsun böyle. gören şampiyonluk kaçırdı zanneder. bu hakem hataları her zaman, her takıma oluyor. abartma istersen..

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
dünki maçta hakemler tarafından korunduğumuzu idda eden Gs taraftarları bugün çok komik durumdalar.

savunulamaz hallerini savunmaya çalıştıkça dahada komik ve vahim duruma düşüyorlar. Tebrikler, stadınızın borcunu ödeyemediğiniz halde hakemleri satın alabiliyorsunuz.

Galatasary taraftarı dün o kadar konuştuktan sonra hala kendi takımlarını savunabiliyorlar,umut'un golündeki ele "çarpma" neyse dünde mehmetin eline "çarpma"sı aynı şey...Burağın pozisyonuna birşey demeye gerek bile yok, kendini yere attığı çok açık, ki atmasa bile dışarda "düşüyor" yere..hakemler maçı katletti,bu kadrosuna rağmen çalışıp çabalayan ve hak eden Beşiktaş'tı.

aynı değil umutun eline 2 kere çarptı top ama Mehmetin eline 1 kere o nedenle aynı değil :)

EnSi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cenk gibi kaleci varken neden Mcgregor'u yedek almıştır umarım beşiktaş

not: FB'liler konuşmasın hakem hatasını :D daha dün elle got attınız

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383

BLacK+

Profesör
Reaksiyon puanı
18
6-8 yemesinden sanane birader? İki takım arasında yapılan maç konuşuluyor burda. Senelerdir deli divane gibi 'hak ve adalet' arayan GS taraftarı dürüstçe şu pozisyona penaltı değil, hak etmediğimiz puanı aldık diyebildi mi? Önce mertçe hak etmedik deyin, sonra konuşmaya başlayalım...

[FLASH]http://s1.directupload.net/images/120826/5okphipx.swf[/FLASH]

evet bana ne kaç düzine gol yediğinizden.. benim mesajım yazılan başka bir mesaja karşılıktı, maçla alakası olmayan mesaja , maçla alakası olmayan bir cvp verdim.. aslında bakarsan seninlede alakası yok o yüzden sen işine bak kardeş :)

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Cenk gibi kaleci varken neden Mcgregor'u yedek almıştır umarım beşiktaş

not: FB'liler konuşmasın hakem hatasını :D daha dün elle got attınız

Bence Cenk iyidi açıkcası bir Galatasaraylı olarak Muslera uyudu resmen bi hatırladığım Fernandesin Frikiği ve sert vuruşu .

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
@ProgramLama41 sayfa 13 küfürlü resim içeriği

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Hakemler hava temasınada penaltı vermeye başlamış.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=282333]cngzkyz[/MENTION] Abi birde ben sansürlü olarak aldım.... Bu güne kdar sansürlü ne küfürler paylaşıldı.Sansürlü olarak yasak olduğunu bilmiyorumdum sansürsüz olanını arıyorsanız bir önceki sayfayaa bakın [MENTION=47121]TMac1[/MENTION]

Nick.Rey

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tn1 midir nedir adam saldırıyor yönetim birşey yapmıyor yönetim iş başında :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
A1QWJatCUAASl2U.jpg

Pozisyon penaltı gibi.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
6-8 yemesinden sanane birader? İki takım arasında yapılan maç konuşuluyor burda. Senelerdir deli divane gibi 'hak ve adalet' arayan GS taraftarı dürüstçe şu pozisyona penaltı değil, hak etmediğimiz puanı aldık diyebildi mi? Önce mertçe hak etmedik deyin, sonra konuşmaya başlayalım...

===> http://s1.directupload.net/images/120826/5okphipx.swf

Maratonda izledim şimdi tekrarını pozisyonun bence fauldu fakat ceza sahası dışındaydı bana kalırsa. Fakat emrenin şutunda adam elini açmıştı o pozisyon penaltıydı .

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Gerekli uyarıda bulunuldu NT1 kullanıcısına. Lütfen argo'lu konuşmayalım açık yada kapalı bir biçimde

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
resim en kısa zamanda sansürlüsüyle değiştirilecek.

NT1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
[video=youtube;-UunKgYv2hE]http://www.youtube.com/watch?v=-UunKgYv2hE&feature=related[/video]

Söze Gerek Yok..
Rüştü Adamsın !

Peki Ya Burak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...