Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçı Ne Zaman?
Dev derbinin tarihi ve saati belli oldu. Beşiktaş Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçı 5 Şubat 2017 Pazar günü saat 20:30 'da oynanacak.

Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası Maçı Hangi Kanalda?
Maçı ATV naklen verecek.

ih_kupada-dev-derbinin-tarihi-belli-oldu-1485770971.jpg

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
"Nasıl olsa şampiyon olamayacaklar, küme düşmemeye oynayan takımlar bile 4 atıyor, kazansınlar garipler sevaptır..." diye içimden geçiriyorum.
Sonra Aziz Yıldırım aklıma geliyor, vazgeçiyorum.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
İnönü'de kazanma gibi bir ihtimalleri zaten yok. Good Bye Fenerbahçe !

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Olsun yine de Fenerbahçe Fenerbahçe'dir. Büyük takımdır maça asılırlar. Derbi maçlarında farklı oynuyorlar. Çünkü maç seçiyorlar. O yüzden bu haldeler. Çok zor maç olacak öyle kolay değil diyorum ben ama canımdan çok sevdiğim BEŞİKTAŞ' ım kazanmalı kendi sahasında. İyi bir oyunla yenelim inşallah.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Biz galatasaraylılar olarak finalde beşiktaşla yapmak isteriz Fenerbahçe ile değil.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Beşiktaş Fenerbahçe kupa maçı bilet fiyatları

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak son 16 turu maçının bilet fiyatları belli oldu.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FENERBAHÇE'NİN PERFORMANSI

Ziraat Türkiye Kupası'nda D Grubu'nda yer alan Beşiktaş; Boluspor, Kayserispor ve Darıca Gençlerbirliği ile mücadele etti. Siyah beyazlılar gruptaki ilk maçında Kocaeli'de oynanan maçta Darıca Gençlerbirliği'ni 2-1 mağlup etti.

İkinci maçında Vodafone Arena'da Kayserispor'u 2-1'le geçen siyah beyazlılar, yoğun kar altında oynanan müsabakada Boluspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldı.

Beşiktaş aynı Boluspor ile Vodafone Arena'da oynadığı maçta ise 2-0 galip geldi ve son Darıca Gençlerbirliği maçında yine kazanarak bir üst tura yükseldi. 13 puanla son maçlara kalmadan gruptan çıkmayı garantileyen Beşiktaş, son 16 turunda Fenerbahçe ile eşleşti.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI BEŞİKTAŞ'IN PERFORMANSI

Kupada C Grubu'nda yer alan Fenerbahçe; Gençlerbirliği, Menemen Belediyespor ve Amedspor ile mücadele etti. Grupta oynadığı ilk maçlarda istediği sonuçları alamayan sarı lacivertliler buna rağmen gruptan çıkmayı başardı.

İlk maçında kendi sahasında Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olan Fenerbahçe, ikinci karşılaşmasında deplasmanda Amedspor ile 1-1 berabere kaldı.

Menemen Belediyespor ile oynadığı iki maçtan 6 puan çıkaran sarı lacivertliler, Gençlerbirliği ile Başkent'te 2-2 berabere kalarak adını bir üst tura yazdırarak siyah beyazlıların rakibi oldu.

DEV DERBİNİN BİLET FİYATLARI

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak Türkiye Kupası maçının bilet fiyatları açıklandı. Biletlerin ne zaman satışa sunulacağı da açıklandı. Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Beşiktaşımız, Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Tur maçında 5 Şubat Pazar günü saat 20.30'da Vodafone Arena'da Fenerbahçe ile karşılaşacak.

Karşılaşmanın biletleri yarın (Çarşamba) saat 14.00 itibariyle satışa sunulacaktır.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ziraat kupası umurumda değil kim alıyorsa alsın bizim için önemli olan şampiyonluk. İkisi de olursa kaymaklı kadayıf olur. TEK YOL BEŞİKTAŞ...

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Beraberlik her zaman ki gibi.:)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
hafta sonu lig maçı yok mu yav, pazar nasıl oalcak :S

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Beraberlik her zaman ki gibi.:)
Beraberlik olmaz çünkü tek maç eliminasyon usulüne göre olacak, berabere biterse uzatmaya yine sonuç çıkmazsa penaltı atışları olacak. Dolayısıyla BEŞİKTAŞ' ım eleyecektir diyorum. TEK YOL BEŞİKTAŞ...
--- Gönderi Güncellendi ---
Biz galatasaraylılar olarak finalde beşiktaşla yapmak isteriz Fenerbahçe ile değil.
Şu duruma göre Ziraat Kupası finali BEŞİKTAŞ - Galatasaray arasında oynanır diyorum ben.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Beraberlik olmaz çünkü tek maç eliminasyon usulüne göre olacak, berabere biterse uzatmaya yine sonuç çıkmazsa penaltı atışları olacak. Dolayısıyla BEŞİKTAŞ' ım eleyecektir diyorum. TEK YOL BEŞİKTAŞ...
O zaman hakeden alsın.;)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Lig maçı olmaması ama hafta sonunda bir derbi oynanacak olması güzel. Kimse lig yok diye üzülmez.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Gökhan Gönül, Fenerbahçe maçına kaptan çıkacak iddiası

Gökhan Gönül'ün Ziraat Türkiye Kupası son 16 eşleşmesi kapsamında oynanacak Fenerbahçe maçına Beşiktaş kaptanı olarak çıkacağı öne sürüldü.

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turu maçında sahne alacak olan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisi öncesi flaş bir iddia ortaya atıldı.

A Spor canlı yayınında açıklamalarda bulunan Serkan Korkmaz, Gökhan Gönül'ün Fenerbahçe karşısına Beşiktaş kaptanı olarak çıkacağını öne sürdü.

FENERBAHÇE TARAFTARLARI TEPKİSİNİ ARTTIRDI

Bu iddia sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarını şaşırtırken, Fenerbahçeli isimlerin tepkisini arttırmasına neden oldu.

Geçtiğimiz sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Beşiktaş'a transfer olan Gökhan Gönül, sarı lacivertli camia tarafından maddiyatçılıkla suçlanmıştı.

Kaynak : Gökhan Gönül, Fenerbahçe maçına kaptan çıkacak iddiası

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Gökhan'a para atan aklı kıt Fenerlilere güzel bir gönderme olur.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Zekice

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Volkan Şen, derbide forma giyemeyecek

Fenerbahçe'de sakatlıkları bulunan Ozan Tufan'ın Beşiktaş maçında oynayabileceği, Salih Uçan ve Volkan Şen'in ise derbide forma giyemeyeceği öğrenildi.

Sarı-lacivertliler, bir günlük iznin ardından derbi maçın hazırlıklarına Advocaat yönetiminde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti.

Ozan Tufan'ın hafta başı yapılan antrenmana katıldığı ve derbide oynaması için önünde bir engel bulunmadığı aktarılırken, Volkan Şen'in ise bugünkü idmanın ilk bölümünde takımla çalıştığı belirtildi.

Volkan Şen'in, Spor Toto Süper Lig'de 11 Şubat'ta oynanacak Bursaspor maçına yetiştirilmeye çalışıldığı kaydedildi.

Kayserispor maçında sakatlanarak son bölümde oyundan çıkan Salih Uçan'ın ise Beşiktaş derbisinde oynama şansı bulunmuyor. Sol arka adalesinden sakatlığı bulunan genç futbolcunun tedavisinin sürdüğü ifade edildi.

ADVOCAAT FUTBOLCULARA MORAL VERDİ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda 5 Şubat Pazar günü deplasmanda Beşiktaş'la oynayacakları maç öncesi futbolcularına moral verdi.

Kulüpten alınan bilgiye göre teknik direktör Advocaat, idman öncesi futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı.

Futbolcularından Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor karşısında alınan 4-1'lik farklı yenilgiyi unutmalarını isteyen Advocaat'ın, "Ayağa kalkmamız lazım ve Beşiktaş maçı bir fırsat. Kayserispor maçında büyük hatalar yaptık ama artık buna takılmamalıyız. Beşiktaş'ı eleyip bunu lige yansıtmalıyız. Ligdeki mücadelemiz de devam edecek. Hala ligde yarışımız sürüyor." ifadelerini kullandığı bildirildi.

Volkan Şen, derbide forma giyemeyecek

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Gökhan GÖNÜL' ün BEŞİKTAŞ' lı olduğunu bilmeyen yok, bir de kaptan çıkınca delirirler artık. 2-1 canım BEŞİKTAŞ' ım alır bu maçı bence.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Kayseri den 4 yemeseydi belki Fener alabilir derdim ama moraller bozuk bilemiyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kayseri den 4 yemeseydi belki Fener alabilir derdim ama moraller bozuk bilemiyorum.
Ben fanatik ötesi bir BEŞİKTAŞ' lıyım. Fener 4 yedi ama bu derbi maçına acaip asılacak. Moraller bozuk olabilir ama büyük maçlarda fener gerçekten iyi oynuyor. Farklı oynuyor. Maç seçme huyu var bu takımın. Çok zor ama çok zevkli bir maç bizi bekliyor.

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Fenerbahçe büyük takımdır. Bir mağlubiyetle yıkılmaz, aksine çok daha güçlü ve konsantrasyonu yüksek çıkacak maça.
Bence, İnönü'de ilk mağlubiyeti yaşayacak Beşiktaş. Normal süre ve uzatmalar berabere biter, seri penaltıları izleriz. :)

Atmosfer güzel olacak ama, Fenerbahçe'de böyle atmosferleri seviyor. İnşallah hakem hataları olmaz güzel bir maç izleriz.

Gökhan Gönül'ün ne yaptığı filan çok umurumda değil, kaptan olarak çıkması beni delirtmez şahsen. Durumu para olayına bağlamak çok saçma. Ama sezon ortasında kulüpten habersiz Beşiktaş başkanı ile görüşme yapmış olması yanlış.

Hak eden, iyi oynayan, kazansın. Dostluk kazansın.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Ben fanatik ötesi bir BEŞİKTAŞ' lıyım. Fener 4 yedi ama bu derbi maçına acaip asılacak. Moraller bozuk olabilir ama büyük maçlarda fener gerçekten iyi oynuyor. Farklı oynuyor. Maç seçme huyu var bu takımın. Çok zor ama çok zevkli bir maç bizi bekliyor.

Maç zor geçmez. İlk yarı 2 tane sallarız film kopar zaten.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
Ateş olsalar cürmleri kadar yer yakarlar :D

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool: