Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinde şampiyonluk turu atmak istiyor

friendly

Rektör


Beşiktaş haftaya Başakşehir’i yener, 30. haftada da Başakşehir, Antalya’da puan kaybederse F.Bahçe derbisinde şampiyonluk turu hayal değil.

Şampiyonluk yarışında en yakın rakibi Başakşehir'in Rize deplasmanında puan kaybetmesini iyi değerlendiren Beşiktaş dün gece Vodafone Arena'da Adana'yı yenerek puan farkını 7'ye çıkarttı. Siyah- beyazlılar bitime 6 hafta kala şampiyonluk şarkıları söylemeye başladı. Beşiktaş'ın şimdiki hedefi 30. haftada oynanacak F.Bahçe derbisinde şampiyonluk turu atmak. Beşiktaş eğer önümüzdeki hafta Başakşehir'i yener, ve 30. haftada Başakşehir zorlu Antalya deplasmanında puan kaybederse Siyah-Beyazlılar Arena'daki F.Bahçe derbisinde şampiyonluğunu ilan etme şansını yakalayacak.

SOYUNMA ODASINDA ŞAMPİYON SESLERİ

Adanaspor maçının ardından soyunma odasında büyük coşku yaşanırken takımın orta sahadaki yıldızı Oğuzhan, "Önümümdeki hafta Başakşehir'i de yenip iyice rahatlamak istiyoruz. Şampiyonluğu seyircimiz önünde oynayacağımız Fenerbahçe maçında ilan etmek ise çok anlamlı olur" dedi. Necip Uysal ise, "Şampiyonluk için geri sayıma geçtik. Önce Başakşehir'i yenmeliyiz. Sonrası zaten zor değil" ifadesini kullandı.

Kaynak
 
Üst