Beşiktaş-Fenerbahçe 21 Kasım'da! - Maçı kim kazanır?

Beşiktaş-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

• Beşiktaş

Kullanılan: 37 46.8%
  • Berabere

Kullanılan: 5 6.3%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 37 46.8%

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
beşiktaş...çok iyi grafik yakalıdık bunu devam ettiririz.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Oy vermeye devam. Az kaldı maça...

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1-1 diyorum başkada 2-2 olur diorum :D

---------- saat 14:18 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:15 eklenmişti ----------

beşiktaş...çok iyi grafik yakalıdık bunu devam ettiririz.

kaç yaş grubundasın arkadaşım sen,iyi bi grafik yakaladık derken neyi kasdettiğini anlamadım,utanmadınız mı ts deplasmanında ön liberolar dahil 8 defans oynamaya,yazık son türkiye şampiyonuna

hakki900

Asistan
Reaksiyon puanı
1
chelsea 8 savunmayla oynayınca savunma futbolu oluyor beşiktaş oynayınca yazık oluyor :D

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Umarım 3 puan Beşiktaş'ın olur. Her şeye rağmen.

kaç yaş grubundasın arkadaşım sen,iyi bi grafik yakaladık derken neyi kasdettiğini anlamadım,utanmadınız mı ts deplasmanında ön liberolar dahil 8 defans oynamaya,yazık son Türkiye şampiyonuna

Yazıkmış....Sen kendi takımına acı...

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ankette büyük bir rekabet var şu an:

33 BJK/ 34 Fb/ 5 berabere.

Umarım en kötü ihtimalle berebere en iyi ihtimelle de BJK kazansın.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Beşiktaşın oy oranının fazla olmasının nedeni forumda çok Galatasaraylı olması :D Yoksa Beşiktaşlıların kendileri bile inanmıyor kazanacaklarına :D

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22

---------- saat 14:18 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:15 eklenmişti ----------

kaç yaş grubundasın arkadaşım sen,iyi bi grafik yakaladık derken neyi kasdettiğini anlamadım,utanmadınız mı ts deplasmanında ön liberolar dahil 8 defans oynamaya,yazık son türkiye şampiyonuna

valla hiç utanmadık utanacak biş ey yapmadık allah utandırmasın...sen kaş grubndasın belli anaokulu grubu .5-7 yaş...pardaon çoçujsun daha.. sen nerden anlcan futbolu....iyi bir grafik yakaladık davamını getirmeye çalışacaklar....sen hangi takımlısın bilemiyorum ama bizi çekemediğin belli...ben hep söylerim bizi çekenmenyer tespih çeksin iyi gelir...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Beşiktaşın oy oranının fazla olmasının nedeni forumda çok Galatasaraylı olması :D Yoksa Beşiktaşlıların kendileri bile inanmıyor kazanacaklarına :D

Oyumu Fenerbahçe'ye verdim ben. Atma şimdi. :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Ezeli rakiplerin derbi maça şu 11’lerle çıkması bekleniyor:

Beşiktaş:
Rüştü, İbrahim Toraman, Ferrari, Sivok, İbrahim Üzülmez, Ernst, Fink, Ekrem, Yusuf, Tabata, Bobo

Fenerbahçe: Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Önder, Roberto Carlos, Mehmet Topuz, Cristian, Emre, Dos Santos, Alex, Kazım

KAYNAK

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
bjk_fb.jpg

Saat 20.00'de başlayacak ve Digitürk Lig TV'den naklen yayınlanacak maçı hakem Fırat Aydınus yönetecek. Kariyerinde 6. kez Beşiktaş-Fenerbahçe maçına çıkacak olan Aydınus'un yardımcılıklarını Bülent Gökçü ile Bahattin Duran yapacak. Dev maçın 4. hakemi ise Aytekin Durmaz.

Derbi maçta hakem gözlemciliğini Yusuf Yaylı, federasyon temsilciliklerini ise Vahap Şimşek ile Mehmet İnce yapacak.

Beşiktaş ile Fenerbahçe, derbi maç hazırlıklarını basına kapalı yapacakları idmanlarla tamamlayacak.

-FENERBAHÇE PUAN FARKINI AÇMAK AMACINDA-

Derbi maça 31 puan ve en yakın rakibi Galatasaray'ın 3 puan önünde lider başlayacak Fenerbahçe ise Beşiktaş'ı rakip sahada yenerek, ezeli rakibiyle arasındaki puan farkını 10'a çıkarmak amacında.

Beşiktaş'a son yıllarda lig derbilerinde büyük üstünlük kuran, son 4 sezonda yaptığı 8 lig maçını da kaybetmeyen, derbinin oynanacağı BJK İnönü Stadı'ndaki son 4 lig maçını da kazanmayı başaran sarı-lacivertli ekip, bu istatistiklerini yarın da sürdürerek, zirve yarışındaki avantajını sürdürmek istiyor.

Ligin en golcü ekipleri arasında bulunan, kalesinde gördüğü 7 golle de Beşiktaş'ın ardından ligin en az gol yiyen takımı konumundaki ''Sarı Kanaryalar'', aynı zamanda 10 galibiyetle ligin en çok kazanan ekibi. Ezeli rakiplerine son yıllarda lig maçlarında galibiyet açısından büyük üstünlük kuran Fenerbahçe'de, derbi öncesi tek eksik cezalı Bilica.

Galatasaray derbisi öncesi ısınma sırasında yaşanan olaylara karışan Brezilyalı futbolcu, yarınki maçta takımındaki yerini alamayacak. Dünya Kupası play-off elemeleri için gittiği milli takım kampından bu akşam saatlerinde dönmesi beklenen Uruguaylı Lugano ise derbi maç öncesi takımla birlikte hiç idman yapamamanın sıkıntısını yaşayacak.

Teknik direktör Christoph Daum'un derbide cezalı Bilica'nın yerine Önder'e şans vermesi, yol yorgunu Lugano'yu da sahaya sürmesi bekleniyor.

Fenerbahçe'de ayrıca, ülkesinin milli takımından dün dönen ve özel bir antrenman yapan İspanyol forvet Güiza, takımla bugün çalışacak.

Daum'un, orta sahanın solunda Dos Santos ile Vederson, forvette ise Kazım ile Güiza arasında tercih yapması bekleniyor.

-OLASI 11'LER-

Ezeli rakiplerin derbi maça şu 11'lerle çıkması bekleniyor:

Beşiktaş: Rüştü, İbrahim Toraman, Ferrari, Sivok, İbrahim Üzülmez, Ernst, Fink, Ekrem, Yusuf, Tabata, Bobo

Fenerbahçemiz: Volkan Demirel, Gökhan, Lugano, Önder, Roberto Carlos, Mehmet Topuz, Cristian, Emre, Dos Santos, Alex, Kazım

Kaynak

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Şimdi daha iyi oldu. :)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Fener yensin yoksa iddada yatacam..:D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Anket kapandı, sonuçlar eşit. :D

Bu arada Güiza kadrodan çıkartılmış.

Fenerbahçe, Beşiktaş karşısında İspanyol golcüsü Daniel Guiza'dan yoksun mücadele edecek. Guiza, saat 20:00'de başlayacak derbiye çok kısa bir süre kala kadrodan çıkartıldı. İnönü'de Beşiktaş ile zirveyi yakından ilgilendiren derbide 3 puan mücadelesi verecek olan Fenerbahçe'de Guiza'nın yaşadığı sakatlık sebebiyle kadrodan çıkartıldığı öğrenildi.

KAYNAK

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Dev maça saatler kala İstanbul’a “Sis” çökmüş durumda!...

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinin ertelenebileceği konuşuluyor İnönü Stadı’nda!... Çünkü göz gözü görmüyor şu anda...

Sisin hem daha da artabileceği hem de dağılabileceği de bildiriliyor...

Derbinin oynanıp oynamayacağına saat 20.00’deki sis durumuna göre karar verileceği öğrenildi!...

KAYNAK

Gerçekten çok fena bir sis var.

211258815306.jpg

ISTEBU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gönlüm besiktas tan yana ,2-1 BEŞİKTAS alır .

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Muazzam bir sis var, dışarıda nefes almak neredeyse imkansız.Kendimi eve zor attım.
Maça gelecek olursak umarım kazanırız fakat maçı izlemeyeceğim.Sinirlerimi bozmaya gerek yok.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Şimdilik stadın içine tam anlamıyla sis çökmemiş.

news_manset_resim_gy_Inonu_Sis001.jpg

Kesin 11'ler belli oldu!

BEŞİKTAŞ
Rüştü
İbrahim Toraman
Ferrari
Sivok
İbrahim Üzülmez
Ernst
Fink
Ekrem
Serdar
Yusuf
Bobo

FENERBAHÇE
Volkan
Gökhan
Önder
Lugano
Roberto Carlos
Mehmet Topuz
Emre
Cristian
Santos
Alex
Kazım

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
internetten izleniyomu acaba ?

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Beşiktaş 2-0 Fenerbahçe

Goller: Fink, Bobo

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Ağzım açık bakıyorum maç anlatımına :D Helal olsun Bjk ye

Yumurta büzüğe dayandı Daum Semih i aldı oyuna. Yazık ya acıyom bu adama harcanıyo.