Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak AK Parti'den istifa etti!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Kişinin her duyduğunu söylemesi, paylaşması yalancı damgası yemesi için yeterlidir. Bu söz orijinalinde böyle değil ama durumu daha iyi anlatması için değiştirdim.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Kişinin her duyduğunu söylemesi, paylaşması yalancı damgası yemesi için yeterlidir. Bu söz orijinalinde böyle değil ama durumu daha iyi anlatması için değiştirdim.
Bence siz gene de orjinaline sadık kalın. İkinci olarak yalancı damgası vurduğunuz kimdir onu da net yazın.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Bence siz gene de orjinaline sadık kalın. İkinci olarak yalancı damgası vurduğunuz kimdir onu da net yazın.
Masabaşı oturma organından element uydurup "kulislerde konuşulanlara göre", "adını açıklayamayacağım kaynaklardan aldığım bilgilere göre" gibisinden güya haber yapan gazeteci kılıklılar. Bunu anlamak zor olmasa gerek.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,747
Masabaşı oturma organından element uydurup "kulislerde konuşulanlara göre", "adını açıklayamayacağım kaynaklardan aldığım bilgilere göre" gibisinden güya haber yapan gazeteci kılıklılar. Bunu anlamak zor olmasa gerek.

İtirazım olmaz. Barış Yarkadaş'ın iddiasını paylaştım diye bana mı söylüyorsunuz diye merak ettim. İsmi lazım değil forumdan bir kardeşimiz utanmazla itham etti de sağolsun.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
İtirazım olmaz. Barış Yarkadaş'ın iddiasını paylaştım diye bana mı söylüyorsunuz diye merak ettim. İsmi lazım değil forumdan bir kardeşimiz utanmazla itham etti de sağolsun.
Şikayet et hocam sana ithamda bulunan hadsiz insanları

Reaksiyon puanı
10,325
Haber biraz eskimiş olsa da, biraz benzer bir konuyu da ben paylaşayım istedim.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Abi sende atamın hiçbir işe yaramayan betondan heykellerini yapmak tünel, metro, otoban, hidroelektrik santral vs vs yapmaktan çok daha büyük hizmettir. Bilmiyorsan öğren ayıp ayıp :D :D

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Abi sende atamın hiçbir işe yaramayan betondan heykellerini yapmak tünel, metro, otoban, hidroelektrik santral vs vs yapmaktan çok daha büyük hizmettir. Bilmiyorsan öğren ayıp ayıp :D :D
Şöyle söyleyeyim sende bu ülkenin ekmeğini yiyip Atatürk üzerinden hakaret eder gibi prim yapmaya çalışıyorsan hiç tavsiye etmem. Önce Atatürk'ün tırnağı olun sonra konuşun.

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Hiç bir işe yaramayan insanların da bu forumda işi yok ama bir üyemiz var ki ( ÖNCEDEN ) olduğu gibi bu defa kendi başına nelerin geleceğini görmesini istediğim için ceza almayacak. İçimizde dolaşmaya devam edecek ta ki karar günü gelene dek. Umalım da putları biz yanlış anlamış olalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...