Benim Amatör Sitem -Merton Torrent

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Her ne kadar onlarca oyun sitesi , torrent sitesi olmasına rağmen bende şansımı denemek istedim.Oyun hakkında herşeyi bu siteye koyacağım.Yaz geldi okullarda bitti artık 24x30'dan 720 saat eder.8X30 240 saat uyusam + 3x30 saatte kişisel ihtiyaçlar vs. olsa 90 saat bana kalan süre 720-(240+90) =410 SAAT :drool: kısacası bu yaz adam akıllı site yapmak istiyorum.Buyrun bu linki dilerseniz ziyaret edebilirsiniz.Şuan çok yeni (adı üstünde amatör) oyunların çoğu eklenmedi :blushing: ama WITCHER 3 ,SHADOW OF MORDOR ve GTA V bulunuyor.Herkesi siteme beklerim .Saygılar ... MERTON TORRENT :dirol::dirol:

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Weebly hiç kullanmadım ama ücretsiz bir hosting alarak, içine Wordpress kurup yapmak da güzel olabilirdi. Tabi alan adı sorun olabilir. Ama en azından, .tk'li ücretsiz var. Belki .com net falan alırdın. :mrgreen: Başarılar. :)

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
Weebly hiç kullanmadım ama ücretsiz bir hosting alarak, içine Wordpress kurup yapmak da güzel olabilirdi. Tabi alan adı sorun olabilir. Ama en azından, .tk'li ücretsiz var. Belki .com net falan alırdın. :mrgreen: Başarılar. :)
Weebly'den çok memnunum , flash ile falan yapmaya kalksam aylarımı alır.Kolay iş değil , weebly sağolsun çok rahat :clap: site oturursa isim hakkı alabilirim.Siteyi paylaş bölümünde "weebly.com" yerine istediğim ismi ekleyebilirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir de siteyi ziyaret ettiniz mi ? yorumlarınızı almak isterim .(Çok mu klasik , daha söylenecek bir şey yok mu ? ,başarılı mı ?)

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Weebly'den çok memnunum , flash ile falan yapmaya kalksam aylarımı alır.Kolay iş değil , weebly sağolsun çok rahat :clap: site oturursa isim hakkı alabilirim.Siteyi paylaş bölümünde "weebly.com" yerine istediğim ismi ekleyebilirim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bir de siteyi ziyaret ettiniz mi ? yorumlarınızı almak isterim .(Çok mu klasik , daha söylenecek bir şey yok mu ? ,başarılı mı ?)

Sonuçta amatör bir site. Ziyaret ettim, sade bir içerik var. Kötü değil. Daha fazla içerik olması gerekiyor tabi. :)
Yalnız, gerçek anlamıyla başarılı bir site için, dediğim gibi hosting ve alanadı gerekir. Veritabanı ile de siteyi dinamikleştirmek gerekir. İşleri büyütürsen yaparsın. :p