Beni Nasıl Bilirdiniz ? (OYUN)

Bu konuyu okuyanlar

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Bilemediniz, dediğim gibi puanım yüksek. Meslekte okumuyorum
Delikanli abla iyiymiş, az deli dolu olduğum çok doğru ?

Türkçenin imlasina önem veren biri...
Hayır, yine yanlış anlaşıldım. Forum ortamını meslek lisesi olarak düşünerek yazmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İngilizce altyazılı dizi izleyince kendini ders çalışmış sayan kardeşimiz ?
Forumun gizli alfası diyeyim bari.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hayır, yine yanlış anlaşıldım. Forum ortamını meslek lisesi olarak düşünerek yazmıştım.

Forumun gizli alfası diyeyim bari.
Yok ama kızacam en son. Ben gizli değilim. Gizli olan nixor En en en en gizli olan toprak. Biz kendimizi öne atıyoruz gizli silahlarımızı ifşalamamak için. ? ?

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Sektörü seninle takip ediyorum devam.
Şu oyuncuyla inanılmaz bir benzerliğini olduğunu düşündüğüm forumun saygıdeğer admini:
256

Not: Umarım onun gibi 39'unuzda saçınıza sakalınıza ak düşmez, saygılar!

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Hatırlıyorsunuz demek ? Neyse böyle Olmadi hocam, siz de bizi nasıl bildiğinizi yazmalıydiniz ?
devam edelim. Toprak kokusu reyiz iyi birisi forumda hiç bir kötülüğünü gormedim. Ama TOPRAĞIN KOKUSU VARMI BEN HİÇ KOKLAYIP ÖYLE Bİ KOKU ALMADIM. :)

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
devam edelim. Toprak kokusu reyiz iyi birisi forumda hiç bir kötülüğünü gormedim. Ama TOPRAĞIN KOKUSU VARMI BEN HİÇ KOKLAYIP ÖYLE Bİ KOKU ALMADIM. :)
Köy veya yayla ortamı şart diyebiliriz. Şehir içinde her şey kokuyu bastırıyor.

OrTomaS

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Adın cem anlaşılana göre dark yani kara içinde seni bekleyen karanlık bir tarafınmı var sanmıyorum sadece bir nick baktığımda iyi kasmışsın yardımlaşma vs. Buda bilgili araştırmacı ve bildiğini başkalarına anlatmatkan zevk alan biri olduğunu işaretliyor acaba sadece sanaldamı böylesin orası merak konusu.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Köy veya yayla ortamı şart diyebiliriz. Şehir içinde her şey kokuyu bastırıyor.
Ben o kokuyu yağmur yağınca İstanbulda da almıştım Ankarada da aldım. Çok sevdiğim bir koku olunca çok hafif de gelse fark ediliyor ?
Adın cem anlaşılana göre dark yani kara içinde seni bekleyen karanlık bir tarafınmı var sanmıyorum sadece bir nick baktığımda iyi kasmışsın yardımlaşma vs. Buda bilgili araştırmacı ve bildiğini başkalarına anlatmatkan zevk alan biri olduğunu işaretliyor acaba sadece sanaldamı böylesin orası merak konusu.
Garip birisi ???

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Ben o kokuyu yağmur yağınca İstanbulda da almıştım Ankarada da aldım. Çok sevdiğim bir koku olunca çok hafif de gelse fark ediliyor ?
Bilmeyen icin nereden geldigi anlasilmaz bence istanbul da. Masallah burnun hassasmis, ben yanimdakinin parfum kokusunu duyamiyorum ??

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
nick imin darkwithcem olma sebebi aklıma başka bişi gelmemesi ama 1 yıl sonra yapacagım nick bu olcak: KuTsAl.SuCuK

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Kendisini forumda pek aktif görmesem de iyi birisi olduğunu düşünüyorum.
Ban yedim geçenlerde o zamandan beri pek girmiyorum.

aslında Garip birisi değilim. Sıradan biriyim Mart ayından beri bilgisayar ile ilgileniyorum. özellikle windows hakkında araştırma yapıyorum şuanda bile okul var ama sorun degil. ben sizi fazla tanımıyorum. mersinde oturuyoorum ayrıca çokta sosyal bir insanım ama sanal alemde zaten kimse kimseyi tanımıyor. :)

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
aslında Garip birisi değilim. Sıradan biriyim Mart ayından beri bilgisayar ile ilgileniyorum. özellikle windows hakkında araştırma yapıyorum şuanda bile okul var ama sorun degil. ben sizi fazla tanımıyorum. mersinde oturuyoorum ayrıca çokta sosyal bir insanım ama sanal alemde zaten kimse kimseyi tanımıyor.
Ben o yorumu @OrTomaS icin yapmıştım ? boşuna döktürmüşsunuz asdfasdf