Benfica rövanşı öncesi bomba iddia!

Bu konuyu okuyanlar

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi yarı finalinde Portekiz'de oynanacak rövanş öncesinde ilginç bir iddia ortaya atıldı.

benfica_rovansi_oncesi_bomba_iddia13670526070_h1019281.jpg

Portekiz basını Fenerbahçe'nin, Benficalı Oscar Cardozo ile ilgilendiğini önü sürdü. Ülkenin önde gelen gazeteleri Aykut Kocaman'ın Cardozo'yı çok istediğini iddia etti.

İddiaya göre Kocaman, "Cardozo'yı kadromda görmeyi çok istiyorum" dedi. 30 yaşındaki Paraguaylı golcü, Fenerbahçe'nin gündemine sezon başında da gelmişti. Oscar Cardozo, 2007'den beri Benfica forması giyiyor. Fenerbahçe'nin Cardozo için Portekiz'de söz keseceği öğrenilirken Paraguaylı golcünün de Sarı Lacivertli takıma gelmek istediği kaydediliyor...

Kaynak

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Emenikeyi tekrar alalım dahada bişey istemeyiz forvete :)

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
fener önceden de istemişti zaten

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
aynen daha öncede istenildi ancak olmadı.ancak ağır bir oyuncu ama müthiş şutları var.
benim gönlüm hızlı bir forvetten yana.
Aston Villa'dan Benteke olsa tadından yenmez :mrgreen:

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Emenike veya Cardozo gayet iyi olur.
Bütün spikerler, maç yorumcuları Webo ve Sow'un iyi anlaştığını söylüyor ama ben tam tersini düşünüyorum.
Ne anlaşabildiklerini görüyorum ne de Sow'un kalitesine, Webo'nun yakışmadığını düşünüyorum.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
SOW olmayınca Webo maalesef ki hiç oluyor, sow webonun önünü açıyor ... Ama emenike olursa bomba olur.