Bence Mynet Girilmemesi Gereken Bir Site

adstayla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette ki haber sitelerinden biri olan Mynet çok yerde reklamını gördüğüm bir site. Bir zaman siteyi yer imlerine ekleyip takip ettim fakat zamanla site saçmalamaya başladı. Her haberin altından erotik resimler çıkmaya başladı. Tüm frikik haberleri bu sitede. Ayrıca çok saçma başlıklar kullanıp boşa sayfalarda gezinmenize neden olabiliyor.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Mynet haber sitesi değildir bence. Zaten video galerisi erotizm dolu. Hürriyet, Milliyet, Vatan vs. siteler de aynı tabii. Fotoğraf ve video galerileri çok farklı.
Ben haber sitesine girdiğimde haber değeri taşımayan magazin vs. konular görmek istemiyorum.

abkilci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aynı Şekilde milliyetde aynı haberleri sıstıp ısıtıp veriyor hele başından birde +18 varsa bizim abaza milletimiz kesinlikle o habere giriyor sonra nasıl posta gazatesi 2. sırada olduğu gibi en cok aranan site oluyor

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Yaz ayında(sanırım hazirandaydı) türkiyede en çok girilen site idi..
>>Senelerdir takip ederim... Güzel site..Haber içerikleri ve hemen sitede güncellenmesi fevkalade iyi..
>>Mynet'e devam...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Zamanında Ilk türkçe içerik sağlayan siteler den biri idi gelişen internet alemine ayak uyduramayip magazin Sitesi tarzında bir site olarak kaldı.

ultraturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mynet gerçekten sapkınlık içerisine girmiş durumda geçen gün bir haber başlığını merak edip tıkladığımda alakasız şekilde manken haberi çıktı.

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sadece mynet değilki. o tarz çalışan 15tane haber sitesi sayabilirim sana. tavsiye edeceğim site ise www.cnnturk.com

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bir de manşetten verilen bir resime ilginç bir başlık ekleyip, tıklayanları 100 kadar resimin bulunduğu galeriye atan siteler var: Sabah.com.tr

azkader

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adam öyle başlık atiyorki sen sitede fazla zaman geçir diye onlarda biyerde hakli

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Bir de manşetten verilen bir resime ilginç bir başlık ekleyip, tıklayanları 100 kadar resimin bulunduğu galeriye atan siteler var: Sabah.com.tr

Sabah kadar saçması yoktur, girin bakın, bu devirde hala fotoğrafa haber yapıyor adamlar.önceden ucuz haber dergilerinin yaptığı gibi.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Mynet iğrenç bir site. Bel altı içerik hat safhada ve öyle haberler koyuyorlar ki görünce oha diyorsun açınca birşey yok. Zaman harcamaktan başka birşey değil. Kullanıcı yorumları da zaten seçilerek koyuluyor oraya herhalde. Hayattan beklentisi olmayan keyfimize bakalım tayfasının yorumları en üstlerde geziyor, beğenme sistemi eklemişler birde. Mantıklı yorum yapanlar eksi puan alıyor, millet birliğine beraberliğine sorun oluşturacak yorumlar artı puan alıyor. Vatan haini bunlar.

fatihcetin42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
>>Yaz ayında(sanırım hazirandaydı) türkiyede en çok girilen site idi..
>>Senelerdir takip ederim... Güzel site..Haber içerikleri ve hemen sitede güncellenmesi fevkalade iyi..
>>Mynet'e devam...

+18 galeriden başka hiç bir şey yok sitede neyin kafasındasın?

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Sen o gözle bakıyorsan zaten, hiç bir siteye girme hatta netin varsa! iptal ettir.:thumbup1:
>>Türkiyedeki çoğunluk Allahtan sizin gibi kafalardan değilmiş demekki...
>>Tıklanma oranlarına bakınca...

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Mynet'e sadece çok extreme haberler var mı diye bakıyorum o kadar :)

Sheakespeare

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galeride her bi foto geçişinizde bir tık kazanıyor adamlar hem cakal hem de sapık bir site mynet

KaJMeR13

Profesör
Reaksiyon puanı
9
mynet e iki kez. girdim bi daha da girmedim. işin kötüsü bide üye oldum ama hiç girmiyorum. bence çok saçma bir site. daha doğrusu haber sitesi değil. haber değeri taşıyan hiçbir şey yok.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Merak ediyosunuz bir spor haberini açıyorsunuz.
En basitinde real madrid yıldız oyuncuyu takibine aldı..
... haberin detayını görmek için tıklayınız :)
Hep böyle

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gezi eylemlerinin başladığı günden beri milleti kışkırtan mynet bugün öğleden beri girilmiyor haha çok iyi oldu inşallah hacker yada devlet işidir :D

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
en son girdiğimde çok duzgundu bundan 5 sene önce :D bozmuşlar demekki

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
mynete birinin el atması lazım gerçekten erotik site filtresine girmesi lazım

suhakopan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haber başlıkları aladıtıcı. Bir kaç ay önce Alex ile Sow kadro dışı diye flaş haber yayınlanmıştı. O akşamki Türkiye kupası maçında kadroya alınmadığı yazıyordu.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
mynet.com'u oldu olası sevmem tavsiyen
ensonhaber.com
bugun.com.tr bu iki haber sitesini takip ediyorum

interlogos.fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim dediğin doğru frikik falan okuma gerek yok benim telefonda mynet var galxxyy lere haber gönbderdiği için kullanıyorum yoksa açıp bakmam

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Evet reklamları çok fazla olabilir ama güncel tüm konuları, gündemi magazini dünyadaki olaylarıo ve daha birçok şeyi takip edebilleceğimiz iyi bir site bence

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sürekli açık saçık haberler var. yok şu ünlü frikik verdi yok bu öyle giyindi. ya da en korkunç yaratık vs vs şeklinde saçma sapan habercilik. oraya 15 yaşındaki cocukta giriyor. çok saçma bi site. bende girmemesi gerektiğini düşünüyorum.