ben o kadar fakirim ki...

Bu konuyu okuyanlar

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
O kadar fakirim ki, Cennette dahi olmayan şeylere sahibim ve Cennetten dahi daha değerlilere ?
Mesela cennette olmayan birşeye örnek verirmisin kız arkadaşım yada eşim dersen gülme krizind girerim NET.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben o kadar fakirim ki günde sadece bir ekmek yiyorum:D
Knk zenginler ekmek yemiyo adamlar elit çünkü bizde herşeye ekmek banıyoz jsjdsksjsns

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,601
Mesela cennette olmayan birşeye örnek verirmisin kız arkadaşım yada eşim dersen gülme krizind girerim NET.
İslam'a göre eğer cehenneme girerlerse (arkadaşlarımız vb.) cennette olmuyorlar diye biliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer cehenneme girerlerse (arkadaşlarımız vb.) cennette olmuyorlar diye biliyorum.
Bence C şıkkı cennet yok.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Şu dünyaya henüz gelmeyenler ne cennettedirler ne de dünyada ve dünyadaki tüm iyi ve has insanlar cenneti amaç değil bir yurt olarak kabul ederler.

Bir hadisi şerifte; Cennette eşler kendi aralarında konuşurken birbirlerine öyle güçlü sevgi ve muhabbet beslerler ki Cennet ve içindeki nimetlerden daha üstün gelirler birbirlerine, denmiştir...

Allah'ın sevgili kulları derece ve makamca hem Meleklerden hem de Cennet ve Cehennemden daha üstün olabilmektedirler. Tersi de var tabi bu işin, orası ayrı...

Mesela Cehennem de Cennet içinde değildir ama ben Cehennemi de en az Cennet kadar severim bu sana belki garip gelebilir ?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
O kadar fakirim ki ne zenginler gibi halime ağlar şikayet ederim ne de deliler gibi gülmekten ölürcesine eğlenirim ama ben fakirler gibi tebessümü dua niyetine severim.

Tom Hardy

Profesör
Reaksiyon puanı
3,377
ben o kadar fakirim ki kullandığım bilgisayar Chromium'u açtıktan sonra CPU kullanımı %103 olan bir bilgisayar aga beeee!?

berkişte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
ben okadar fakirimki param 1660 ti a yetmedi 1050 ti oc aldım

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
O kadar fakirim ki, GPRS şebekesi bile kullanamıyorum.
Sadece Edge.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,082
Arkada Minin... öhöm öhöm, virüs taraması yapıyor.
Abe işte bizim zihnimiz antifirüs kullanacak kadar fakir :D Millet Makos Laynuks filan keyfini cekiyo. Bizde nasıl bedavaya milletin ürününe el koyarız peşinde.

Bedava zehir olsa onuda içerim. Yeterki Free olsun :D