Ben Neden Sınırsız Banlandım?

• Konuyu başlatan Pcbilgilisi Sonsuz Banlı
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P

Pcbilgilisi Sonsuz Banlı

SDN Okuru
Ama olmaz böyle @Pcbilgilisi hesabıma sonsuz banlandı ama yine multi açıcam ne teşekkürler yani banlandığınız için çok teşekkür ederim.
@Code015 yüzünden o başlattı kavgayı.
O dursun ben sonsuz banlıyım.
Hesab açılmıcağına göre multi açtım haksız yere banlandım küfür yoktu içinde
banlattırmak için yaptı ama haksızlık bari süreli olsaydı.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Yani anlamıyorum sizi forum kuralları açık ve net hem Türkçe de
9. Forumda küfür, argo, hakaret, küçük düşürücü, aşağılayıcı, rencide edici tüm kelimelerin; din, dil, ırk ayrımına yönelik veya forum huzurunu kaçıracak her türlü söylev, yazı, resim, video ve diğer tüm materyallerin kullanımı yasaktır.

a. Üyelerimizi rencide edici sözler ve kelimeler kullanmak yasaktır. Uyarı alabilir ve sonrasında uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.
b. ShiftDelete.Net Forum Moderatörlerine hakaret etmek yasaktır.
c. Özel mesaj yoluyla üyeleri rahatsız etmek veya taciz edici mesajlar yollamak yasaktır.
Bu kuralda o yaptı bu başlattı diye bir ibare yok sen yaptıysan hakareti sana kesilir bilet o yaptıysa ona.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Biriken puanlarınız sebebiyle sınırsız banlandınız. Sansürlü de olsa küfür/hakarete yer yok. Uçuşan üyelerde de bildirdim bunu. Murat abimin de dediği gibi, o başlattı bu başlattı muhabbeti yok maalesef. Birisi kurallara aykırı davranıyorsa sadece raporlamanız gerekir, sizin de kurallara aykırı gelmeniz gerekmez.

P

Pcbilgilisi Sonsuz banlı

SDN Okuru
Biriken puanlarınız sebebiyle sınırsız banlandınız. Sansürlü de olsa küfür/hakarete yer yok. Uçuşan üyelerde de bildirdim bunu. Murat abimin de dediği gibi, o başlattı bu başlattı muhabbeti yok maalesef. Birisi kurallara aykırı davranıyorsa sadece raporlamanız gerekir, sizin de kurallara aykırı gelmeniz gerekmez.
Ne yazdığını nerden biliyorsun küfür yazmadım ben oraya
Şimdi açılmazsa multi açarım bunu bilin birsürü.
Sövmedim orda zaten.
Haksızlık açım hesabımı o hesabı kullansın ben sınırız ban istemiyorum
Açılmasını talep ediyorum.
Ben farklı cihaz satın al yine hesab açarım ne var bunda zor sanki.
Yani ban kaldırılsın.
Kurallara aykırı gelmedim.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Ne yazdığını nerden biliyorsun küfür yazmadım ben oraya
Şimdi açılmazsa multi açarım bunu bilin birsürü.
Sövmedim orda zaten.
Haksızlık açım hesabımı o hesabı kullansın ben sınırız ban istemiyorum
Açılmasını talep ediyorum.
Ben farklı cihaz satın al yine hesab açarım ne var bunda zor sanki.
Yani ban kaldırılsın.
Kurallara aykırı gelmedim.
Adama cahil demişsiniz, a***** demişsiniz *** demişsiniz... Burada anlaşılmayacak bir şey yok. Multi açarsanız avlamaktan mutluluk duyarız. Biliyorsunuz bunu yapan pek çok kişi var ve çok kısa sürede yakalanıyorlar. Uğraşmanıza değmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalancı rapor demişsiniz de... :D Elimde sildiğim mesajınız duruyor hala ve ettiğiniz küfür/hakaretleri yazdım bir önceki mesajımda. Neresi yalancı rapor anlamıyorum. Zaten birisi raporlayınca direkt banlamıyoruz herhalde. Kendimiz kontrol ediyoruz. Şuan resmen bana yalancı diyorsunuz.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Sizin bilmediğiniz pek çok yöntemimiz var bunu anlamak için merak etmeyin. Çok da kolay değil sandığınız gibi bu işler :)

Uğraşmanıza değmez. Çünkü mesajlarınız gözükmüyor diğer kullanıcılara :) Şuan ben kendi kendime konuşuyormuş gibiyim mesela diğer üyelerin gözünde :)

Yeter artık. Çabalarınız boşa. 1619950531980.png
Hesabınızı isteseniz de istemeseniz de açamayız.

Son düzenleme:
T

Tunahan GRS b

SDN Okuru
aga affedilmicez işte fazla uğraşmaya gerek yok

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,348
aga affedilmicez işte fazla uğraşmaya gerek yok
O yüzden mi hala konulara ve buraya yazıyorsun? Bak SDN okuru konulara sadece "gerekli" olduğunda yazmak ve ban sebebi için konu açmaya kullanılır. Normal hesap gibi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...