Ben Hiç İktidar Olamadım ANNE !!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
sen oldunda ne oldun?amerikan uşakları.

Yaşın küçük galiba bunu bile büyük bi olay gibi görüosun :hammer::hammer: yada insanların kararlarına saygı duycak olgunluğa sahip değilsin.

Düzeltme:

Bu arada Resim komikmiş :D

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
çok güzel olmuş Reşit olunca iktidarda olur.

recepivedick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tayyipi koyunca ağlıyorsunuz ama

o koskoca başbakan öyle bıdı bıdı bıdı

Bimba.diaboLika

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tayyipi koyunca başlıyonuz taş atmaya baykal konup biri savundumu hemen başlıyonuz yaşın kaç daha ufaksın niye büyütüyon bu kadar demeye siz kendiniz yediremiyonuzki bize laf soleme curetine nasil erişiyorsunuz acaba??

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
tayyipi koyunca başlıyonuz taş atmaya baykal konup biri savundumu hemen başlıyonuz yaşın kaç daha ufaksın niye büyütüyon bu kadar demeye siz kendiniz yediremiyonuzki bize laf soleme curetine nasil erişiyorsunuz acaba??

Birazdan ben başbakan ın bu tür şeylerini koycam burayada link atıcm bakalım taş atıomuym. mod lardan ricam konuya lütfen karışmasınlar. :hammer: fazlada büyütme konuyu başbakanı koyunca yorumunu beklicem oldu mu.....

recepivedick

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rqvy4i.jpg

2rgku9c.jpg

nikoteen

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ha ha ha aman ne komik..ampulcülerin mizah anlayısı bu kadar olur..cok sasırmadım

Bimba.diaboLika

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birazdan ben başbakan ın bu tür şeylerini koycam burayada link atıcm bakalım taş atıomuym. mod lardan ricam konuya lütfen karışmasınlar. :hammer: fazlada büyütme konuyu başbakanı koyunca yorumunu beklicem oldu mu.....

Ampulcülerin genel tavrından bahsediyorum sen yazmiyorsan alınmanada gerek yok.her tayyip kondumu savunmaya geçiyorlarda o yüzden baykal konunca birileri savunmaya geçince başlıyolar taşlamaya anladın demek istediğimi sanırım ;)

ReasTa

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ampulcülerin genel tavrından bahsediyorum sen yazmiyorsan alınmanada gerek yok.her tayyip kondumu savunmaya geçiyorlarda o yüzden baykal konunca birileri savunmaya geçince başlıyolar taşlamaya anladın demek istediğimi sanırım ;)

Bende saçma olan konulara sert cvp verdm bu arada konuyuda açtm.Çünkü Bu ülkenin Başbakanı ona bile saygı duymuyolar.

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
biz derken? ayrıca onasıl bir cümle öyele cürret mürret nerelerde görüyorsun kendini?

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Deniz Baykalın zaten iktidar olma gibi bir telaşı yok. İktidara gelmeden de iktidarda gibi sözü fikirleri çeşitli yerlerde çalışıyor.

grandprix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tayyipi koyunca ağlıyorsunuz ama

o koskoca başbakan öyle bıdı bıdı bıdı
Arkadasım biz koymayın demiyoruz ama her karikatürde bir itham bir hakaret yapmayın etmeyin o Başbakan saygı duymuyosan bile eleştirme.

Arkadasım biz koymayın demiyoruz ama her karikatürde bir itham bir hakaret yapmayın etmeyin o Başbakan saygı duymuyosan bile eleştirme.

yalan yok..
iktidar olmadı :)
Zaten mizahda burdan geliyor ama bazıları direk sanki baykalı kötüledik diye zannediyorlar :)

Resim komik ve siyasi içerikli.Ama siyasi içerikli yorum yapmayın diyorsun başkalarına.Senin bu resmi koymaya hakkın olduğu gibi bunu komik bulmayanların da siyasi yorum yapmaya hakkı var :wink:
Ben siyasi degil demiyorum sadece tartışma olmasın dedim ama arkadaslar dinlememis :)
Hiç güzel değil !
Bu senin fikrin :)
ha ha ha aman ne komik..ampulcülerin mizah anlayısı bu kadar olur..cok sasırmadım
sizin mizah şeklinizide biliyoruz tamam sensin sensin.

Bende saçma olan konulara sert cvp verdm bu arada konuyuda açtm.Çünkü Bu ülkenin Başbakanı ona bile saygı duymuyolar.
Bizim de gayemiz bu yönde ama napalım kendi başbakanına saygı göstermeyen neye gösterir?Millet ---->İktidar--->Devlet..
ben bunu beğendim resim için sağol bir ak görüşlü olarak söylüyorum bunu
bak mizah içerikli olan bir resime ak partili olan arkadaşımızın görüşü ortada :)
Deniz Baykalın zaten iktidar olma gibi bir telaşı yok. İktidara gelmeden de iktidarda gibi sözü fikirleri çeşitli yerlerde çalışıyor.
Bu senin görüşün bu seviyede konuşursak işler çok daha iyiye gider fakat karşındakini düşman'ın olarak görmeyelim sonuçta aynı havayı tenefüs ediyoruz Tek bir bayrak altında toplanıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...