Ben bıktım ttnet bıkmadı

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar ,

Bende bir ttnet mağduruyum böyle berbat bir hizmet görmedim :(

8 Mb lik paket aldım 100 veya 150 gb adil kullanım var fakat adil kullanım dolsada dolmasada hız 400kb yukarı çıkmıyor :) İlk aldığım zamanlar 1mb civarlarındaydı 1 ay-2 ay sonra böyle oldu ttnet i arıyorum :

derdimi anlatıyorum adam alt yapınızdandır diyor alt yapımdan olsa 1 mb nasıl çıktım ilk ay diyorum o zaman bilgisayarınızda sıkıntı var diyor daha yeni format attım hiç bir sorun yok diyorum demekki atamamışsınız diyor adam neyse tamam atayım düzelmezse arayım diyorum . 1 hafta sonra tekrar arıyorum adil kullanım doldurmuşsunuzdur diyorlar ayın birinde tekrar arayın sorun düzelmezse diyolar gene arıyorum bu olanları anlatıyorum adama 2 dk adam düşünüyor bir şey sıfırlıyor neydi unuttum düzelme varmı diyor bakıyorum yok sonra hız yükseltiyorum diyor düzelme yok böyle böyle gidiyor en sonunda adam size verebileceğim en yüksek hızı veriyorum şuan diyor fakat değişme yok 400 gene o da zor :)

Ne yapayım arkadaşlar sizin bir tavsiyeniz varmı ? Adamları arayınca nedeyim bu sefer :D

Lee Tai

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Hız testi yaptın mı ?

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
4-8mbps arası olabilir hızın sanırım küçük yazıları okumamışsın 8mbps demiyor 8mbps'ye kadar diyor onuda telekom santraline yakınsan vs...
[video=youtube;_mnLfa1JNTg]https://www.youtube.com/watch?v=_mnLfa1JNTg[/video]
https://www.youtube.com/watch?v=_mnLfa1JNTg

Sansar667

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
525
Sonuçları hız testinden mi yoksa torrent den mi alıyorsunuz?Eğer hız testinden alıyorsanız az hız veriyorlar demek normalde 8mpbs lik bir paket ile saniyede ortalama 1mb indirebilmeniz lazım..

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hız testi yaptım 7 lerde birşey çıkıyor . herhangi bir dosyada 400 lerde (torrent , film , program vs )

Lee Tai

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bak açıklıyım. 3 sene önce 8 mbit sözleşmeli internete abone oldum. Aldigim hiz 4 mbit idi. 2013 yılında tekrar abone oldum gene 8 mbit ve aldigim hiz 6 mbit , mahalleye fiber hat çektiler binaya da kutu taktılar hızım 14 mbit oldu. Sorun alt yapıda mahallede fiber ve binanda fiber kutusu varmı onu öğren...

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
hızda bi sorun yoksa bi kaç güne düzelir bazen banada öyle oluyordu bende 8mbs kullanıyorum bazen 500 ü geçmiyor dowload ama bi kaç gün içinde kendiliğiden 900 kb hatta bazen 1mbta çıkıyor alıştım artık ben sende alış ttnet bu napçan

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi güzelde 1-2 günlük bir şey değil ki 2-3 aydır böyle :( hızımda ilk başta 1mb di hadi 400 olsa tamam alt yapıdan derim fakat sonradan oldu bu

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
iyi güzelde 1-2 günlük bir şey değil ki 2-3 aydır böyle :( hızımda ilk başta 1mb di hadi 400 olsa tamam alt yapıdan derim fakat sonradan oldu bu

o zaman hatta bi sorun var 2 3 ay ise aradınmı müşteri hizmetlerini bilgi aldınmı şuan ben baktım hızıma pinge bakın

wzWB4D.jpg

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o zaman hatta bi sorun var 2 3 ay ise aradınmı müşteri hizmetlerini bilgi aldınmı şuan ben baktım hızıma pinge bakın

wzWB4D.jpg

Her ay arıyorum :D belirtiğim şeyleri söyleyip duruyorlar değişen bir şey olmuyor fibernete geçeyim diyorum desteklemiyor diyolar . Ankaranın çankayasını desteklemiyor :p 2-3 sokak ötede arkadaşın evi fiber burda yok ne hikmetse

djvietnam

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Her ay arıyorum :D belirtiğim şeyleri söyleyip duruyorlar değişen bir şey olmuyor fibernete geçeyim diyorum desteklemiyor diyolar . Ankaranın çankayasını desteklemiyor :p 2-3 sokak ötede arkadaşın evi fiber burda yok ne hikmetse

o zaman en son çare https://tuketici.btk.gov.tr/giris/
ve şikayet var.com sitelerine ve bimere yaz dostum şikayetlerini

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126

turkcell superonline fiber'e geç daha iyi hizmet yalnız dns zehirleme olayına oda katılmış yabancidiziizle.com engelli.