Haber Bein Sports'da 35.Haftanın en iyi golü Hakim Ziyech'in attığı gol seçildi.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,376
Bein Sports'da 35.Haftanın en iyi golü Hakim Ziyech'in attığı gol seçildi.

GM0_Ir5XoAEfcs4

Golü izlemek için, Bein Sports Türkiye Resmi YouTube hesabı.

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,343
Bizim lig bu adamı haketmiyor.

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Çok absürt bir yere gitmedi top ama vuruşun sertliği güzelliğini arttırdı. Hayırlı olsun satın alma opsiyonunu kullanacakmışız galiba.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,376
Çok absürt bir yere gitmedi top ama vuruşun sertliği güzelliğini arttırdı. Hayırlı olsun satın alma opsiyonunu kullanacakmışız galiba.
Ben de öyle duyumlar aldım hocam, umarım kalır bizde, seneye Avrupa'da ihtiyacımız olucak.

Graveworm

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
596
Ben de öyle duyumlar aldım hocam, umarım kalır bizde, seneye Avrupa'da ihtiyacımız olucak.

Ben pek sevemiyorum ya. Chelsea'deyken çok izlerdim kendisini ama ondan sonra pek takip etmedim. Bizim ligi de öyle fazla izlemem özetleri ve yorumları dinlerim. Kalitesine diyecek bir şey yok dünya klasında bir herif ama eskisi gibi atik değil ve adam sevinmiyor ya. Mutlu mu değil onu anlayamıyorum.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,376
Ben pek sevemiyorum ya. Chelsea'deyken çok izlerdim kendisini ama ondan sonra pek takip etmedim. Bizim ligi de öyle fazla izlemem özetleri ve yorumları dinlerim. Kalitesine diyecek bir şey yok dünya klasında bir herif ama eskisi gibi atik değil ve adam sevinmiyor ya. Mutlu mu değil onu anlayamıyorum.
Bilemiyorum hocam, belki mutlu değildir ama çok kaliteli bir futbolcu olduğu kesin.