Behzat Ç. Argo ve Küfür Yok!!

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
[video=youtube;GepYuGBlqEg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GepYuGBlqEg[/video]

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Uyarı almıştır büyük ihtimal son zamanlarda komedi dizilerinde bile şu küfür edipte bipleme moda oldu. Sanki biz anlamıyoruz orda ne dendiğini.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bip konulduktan sonra niye uyarı alacaklarmış? :)

Onun bir sakıncası yok.

Dizide kız küfürlü konuşan olursa çalışmam filan dedi o yüzden yasakladı Behzat Ç :D Ama hatun olmadan devam eder. :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
bizim şehrimizde çekiliyor ama bi kere bile rastlamadım çekimlere :mrgreen: bu arada baya küfür vardı durmadan bip bip bipppppppppppp :mrgreen:

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Küfürü çıkarırlarsa bir anlamı kalmaz izlemiyorum ama destek veriyorum.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Bu ne ya, konuşmalarından hiç birşey anlamıyorum. her replikte bir kaç kez geri aldım. Sarhoş gibi hepsi.:)

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
bizim şehrimizde çekiliyor ama bi kere bile rastlamadım çekimlere :mrgreen: bu arada baya küfür vardı durmadan bip bip bipppppppppppp :mrgreen:

3-4 defa rastladım ben pek dışarı çıkmamama rağmen.

xmonte

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bende bu dizinin sıkı takipçisiyim. Yalnız küfürler kalkarsa açıkcası izlemem çok yapmacık olur. Küfürü çok seven biri değilim ama sanki bizlerden biri gibiler. Sokak dili kullanıyorlar bu da hoşuma gidiyor. Bu arada edaya gıcık oldum küfür etmelerini engellediği için

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Engel falan yok edanın yanında küfür yok sadece :D diğer zamanlarda serbes atış :D ama bildiğin Angaralı gibi oynuyolar :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Nasılsa bunun DVDsi çıkacak o zaman full bipsiz izlicem :D Biiiipppp biiiiiip biiipbiiiiiiiiiiiip :D

mstfcck

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Paso küfür ediyolar ne biçim dizi. Türk milleti çok meraklı böyle şeylere. Saçma sapan zaten. Bi kere filmdeki karakterlerin birbiri ile hiç uyumu yok. Roller de berbat. Özenti zaten. İsminden belli bişeye benzemediği. Birkaç defa izledim bi daha da bakmadım. Sırf bişeyler çıkarmak için çekilmiş. Türk milleti zaten küfür etmeye bayılıyor. Arka Sokaklar bin basar bu diziye. Gereksiz!!!

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Paso küfür ediyolar ne biçim dizi. Türk milleti çok meraklı böyle şeylere. Saçma sapan zaten. Bi kere filmdeki karakterlerin birbiri ile hiç uyumu yok. Roller de berbat. Özenti zaten. İsminden belli bişeye benzemediği. Birkaç defa izledim bi daha da bakmadım. Sırf bişeyler çıkarmak için çekilmiş. Türk milleti zaten küfür etmeye bayılıyor. Arka Sokaklar bin basar bu diziye. Gereksiz!!!

:D hayırdır neden böyle sinirlendin ?

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104

iyi o zaman sen nayır nolamaz gibi pembe dizilerle devam et :mrgreen:

mstfcck

Asistan
Reaksiyon puanı
5
@adrasa: Deli ediyorlar insanı. Çekiyorsanız adam gibi dizi çekin. Adamlar ağzı açıldı küfür ediyorlar. Öyle dizi mi olur. Bu yüzden izleniyordur zaten.

@desperado64: Sizle gereksiz yere tartışmaya girmicem. Ben tv bile seyretmem doğru düzgün. İşim gücüm yok pembe dizi seyredicem.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ben bunun bipsizini merak ediyorum sansüre karşıyım :)
bu dizi neyse dümdüz kufur ediyorlar da bir sezercik filminde ben pic değilim biye diyemiyor ne anladık o filmden???

execute

Asistan
Reaksiyon puanı
0
her dakka küfür mesaide bile ellerinde şarap bira şişesi. Adamlar ayık gezmiyor. bu filmin senaryosunu yazan senaristin aklına limon suyu sıkayım ben.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Ben küfürü seven bir kişi değilim. Hatta hiç küfür etmem :) Bu diziyi oynayanların çoğu çok doğal oynuyorlar. O yüzden izliyorum :)

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
(Konu doğru yerdemi bilmiyorum video yazısını görünce daldım )

[video=youtube_share;GepYuGBlqEg]http://youtu.be/GepYuGBlqEg[/video]

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
(Konu doğru yerdemi bilmiyorum video yazısını görünce daldım )

[video=youtube_share;GepYuGBlqEg]http://youtu.be/GepYuGBlqEg[/video]
işte bu işler böyle kardeş.. adamlar dizi diye bize kendimizi izlettirdi. . böyle güzel yapımlara zorla final yaptırırlar... arka sokaklar, pis yedili vs saçma sapan dizileri de uzattıkça uzatırlar... ama zorla bitirselerde amirim söyledikleri hep aklımızda eyvallah amirim eyvallah

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
ya kardeş türkiyede adam gibi 3 dizi var / vardı Behzat Ç. , Leyla ile Mecnun , İşler Güçler

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Aradan 2 yıl geçmiş yahu, sanki dün gibi :)